Zamów pellet

Kotły i Piece na Pellet HKS Lazar
produkujemy nowoczesne i bezobsługowe urządzenia grzewcze

Jesteś w: Kontakt

Kontakt

Adres siedziby
Telefony
Dane spółki

HKS Lazar Sp. z o.o.
ul. Wodzisławska 15 B
44-335 Jastrzębie Zdrój
woj. Śląskie

+48 32 47 57 123

+48 32 47 29 578
+48 32 47 51 960
+48 32 47 54 441

fax: wew. 104

Rachunek bankowy:
Bank Spółdzielczy w Pawłowicach
nr 45 8447 0005 0009 1431 2000 0001

Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy
KRS: 0000362143

Dział handlowy

Wacław Olszok
waclaw@hkslazar.pl
wew. 114
tel. kom. 515 243 190

Śląskie, Łódzkie, Mazowieckie, Pomorskie, Zachodniopomorskie

Justyn Nowakowski
justyn@hkslazar.pl
wew. 102
tel. kom.  517 423 163

Małopolska, Świętokrzyskie, Podkarpackie, Lubelskie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie

Dariusz Kwiatkowski
darek@hkslazar.pl
wew. 103
tel. kom. 500 122 638

Opolskie, Dolnośląskie, Wielkopolskie, Lubuskie, Kujawsko-Pomorskie

Dział kontroli jakości

Marcin Biernat
marcinb@hkslazar.pl

Sekretariat

Renata Lazar
renata@hkslazar.pl
wew. 111

Magdalena Kowalska
sekretariat@hkslazar.pl
wew. 101

 
Serwis

Formularze zgłoszeniowe:
- Rozruch »
- Przegląd »
- Awaria »
- Pomoc techniczna »

Informacja
wew.112

Pomoc techniczna ws. sterowników:
85 749 70 08 - w godz. 7.00 – 15.00
 

Serwis pogwarancyjny kominków firmy HKS Lazar:
33 479 33 16 - w godz. 7.00 – 15.00

Logistyka
Magazyn

Łukasz Stuchlik
lukasz@hkslazar.pl
wew. 110

wew. 110

Zarząd

Czesław Lazar
czeslaw@hkslazar.pl

Marcin Lazar
marcin@hkslazar.pl

Janusz Lazar
janusz@hkslazar.pl

 

 

Aktualności

INTERBUD 2017 Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

Serdecznie zapraszamy na Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz INTERBUD.

Pellet ON - Chcesz ogrzewać swój dom PELLETEM?

Na co zwrócić uwagę? Chcesz to robić oszczędnie i wygodnie? Musisz to...
Licznik odwiedzin serwisu: dzisiaj: 33 | wczoraj: 1 869 | w tym miesiącu: 61 940 | wszystkich: 7 003 807 | użytkownicy online: 8
Copyright HKS Lazar 2004-2017

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności cookies.

ico zamknij