Zestawy hydrauliczne

Rozdzielacz 1-3 obiegowy

Rozdzielacz 1-3 obiegowy

Rozdzielacz 1-3 obiegowy

Rozdzielacz ułatwia i przyśpiesza wykonanie instalacji 1-3 obiegowych, dzięki rozdzielaczowi możemy wydzielić w budynku kilka stref grzewczych (np. na parterze ogrzewanie podłogowe a na piętrze ogrzewanie grzejnikowe).

Zestaw hydrauliczny TV-kit

Zestaw hydrauliczny

Zestaw hydrauliczny TV-kit

Z zaworem termostatycznym i pompą energooszczędną do samodzielnej instalacji.


Nowoczesne zestawy hydrauliczne dają możliwość połączenia w jednej instalacji kilku różnych źródeł ciepła i wygodnego stworzenia w budynku osobnych stref grzewczych. Daje to wysoki poziom sprawności działania całego systemu i pozwala znacząco obniżyć koszty ogrzewania.

Dzięki zastosowaniu naszych zestawów hydraulicznych znacznie łatwiejsze jest stworzenie instalacji grzewczej, w której wykorzystane zostaną zarówno piece na pellet, jak i pompy ciepła. Bardzo dobrze w takiej roli sprawdza się rozdzielacz 1-3 obiegowy, który umożliwi powstanie w budynku 3 obiegów grzewczych. To zaś daje nam szeroki wybór odpowiedniego rodzaju ogrzewania, jakie chcemy zastosować w poszczególnych pomieszczeniach, w zależności od własnych potrzeb. Pozwala zdecydować się na przykład na ogrzewanie podłogowe, jeśli chcemy wykorzystać je tylko w części budynku objętej działaniem jednego obiegu.

Stworzenie kilku obiegów z osobnymi pompami i czujnikami temperatury to rozwiązanie opłacalne z finansowego punktu widzenia, a także przyjazne dla środowiska. Daje dużą elastyczność w korzystaniu z różnych źródeł energii takich jak pompa ciepła czy piece na pellet, pozwalając kontrolować na bieżąco zużycie, a co za tym idzie wysokość kosztów ponoszonych na ogrzewanie domu.

Oferujemy także klasyczne zestawy hydrauliczne z zaworem termostatycznym, które pozwalają w łatwy sposób podłączyć do instalacji kotły na pellet i dodatkowo zaoszczędzić dzięki kontroli zużycia wytwarzanej energii przy pomocy elektronicznej pompy energooszczędnej.

Nowoczesne urządzenia grzewcze HKS Lazar

Nowoczesne urządzenia grzewcze

Aktualności

2020-10-19 Kolejny konkurs i Pompy Ciepła HKS Lazar zostały finalistą

Pompy Ciepła HKS Lazar zostały finalistą HVR Awards 2020 na produkt roku aż w dwóch kategoriach: Net Zero Hero oraz Domestic product of the year.

czytaj
2020-10-15 Pompy Ciepła HKS Lazar nominowane w RAC Cooling Industry Awards 2020

Z dumą ogłaszamy, iż zostaliśmy nominowani aż w trzech kategoriach w prestiżowym konkursie RAC Cooling Industry Awards 2020. Trzymajcie za nas kciuki :)

czytaj
2020-10-07 Pompy ciepła TANIEJ nawet o 7100 zł netto !!!

Promocyjne zestawy Pomp Ciepła HT10 z modułem SmartSplit lub Smart

czytaj
2020-08-17 Pompy ciepła i kotły na pellet na Targach Kieleckich 2020

Serdecznie zapraszamy na Targi Kieleckie OGRÓD I TY, które odbędą się w dniach 22-23.08.2020r.

czytaj
Zgłoś: Rozruch / Przegląd / Awaria

Znajdź na stronie:

Wpisz szukaną frazę:

Wybierz swój język:

Choose your language:

Polski Angielski Niemiecki Francuski

Skontaktuj się z nami

+48 32 47 57 123 Zamów rozmowę sekretariat@hkslazar.pl Przejdź do kontaktu
Oblicz jakiej mocy pompę ciepła potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę
Oblicz jakiej mocy kotła na pelet potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę

Jak kupić produkty HKS Lazar?

Wpisz swoją miejscowość w poniższej rubryce a nasz doradca klienta udzieli Ci dodatkowych informacji oraz przeprowadzi przez proces zakupowy.

Twoja miejscowość:

Zamów rozmowę

Zostaw nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy do Ciebie!

Zamów rozmowę
Oblicz jakiej mocy pompę ciepła potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę
Oblicz jakiej mocy kotła na pelet potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na stronie: Polityka prywatności.