HKS Lazar – polski producent nowoczesnych urządzeń grzewczych

09.02.2023

HKS LAZAR to rodzinna firma produkująca urządzenia grzewcze, której tradycje sięgają aż 1937 roku. Nasze przedsiębiorstwo ma ponad 400 partnerów w całej Polsce, a także eksportujemy swoje produkty do większości krajów europejskich. Jako producent mamy przyjemność tworzyć swoje urządzenia zarówno dla naszych rodaków, jak i odbiorców z zagranicy. Nasza hala produkcyjna i siedziba firmy znajduje się w południowej części Polski w mieście Jastrzębie-Zdrój, to tutaj powstają zaawansowane produkty grzewcze takie jak pompy ciepła, kotły na pellet oraz liczne akcesoria.

polski producent

Ciągle do przodu...

HKS LAZAR nie należy do producentów, którzy stoją w miejscu - hasło przewodnie NOWOCZESNE URZĄDZENIA GRZEWCZE jest dla nas priorytetem. Jako jeden z pierwszych polskich producentów firma HKS LAZAR zastosowała takie nowości jak: ceramika w kotłach na paliwa stałe, sonda lambda w kotłach na pellety czy innowacyjne kondensacyjne kotły na pellet oraz pompy ciepła powietrze-woda. Naszym najnowszym produktem jest inwerterowa pompa ciepła na naturalny czynnik chłodniczy propan R290, którą mamy w swojej ofercie od 2021 roku. Byliśmy pierwszym polskim producentem, który stworzył taki produkt na naszym rynku.

Produkcja naszych urządzeń opiera się dziś na nowoczesnych technologiach oraz wykwalifikowanym zespole specjalistów. Laserowe cięcie blachy, plastyczna obróbka blachy alfanumerycznej i robotyzacja spawalnictwa są najważniejszymi elementami produkcji. Do tego dołożyliśmy doskonale wyposażoną malarnię proszkową, która zapewnia doskonałej jakości powłoki malarskie.

HKS Lazar kiedyś i dziś

Oprócz zapewniania komfortu i niezawodności, nowoczesne urządzenia grzewcze oferowane przez firmę HKS LAZAR są wykonywane z szacunkiem do natury. Wszystkie produkty marki spełniają wymagania ekologiczne takie jak 5 Klasa czy Eco Design oraz posiadają wysoką klasę energetyczną, zapewniając optymalną jakość dla środowiska.

Przez lata pracy zostaliśmy wielokrotnie docenieni

Większość naszych urządzeń grzewczych znalazła się na prestiżowej niemieckiej liście BAFA, obejmującej produkty spełniające najwyższe wymagania energetyczno-emisyjne oraz mające najwyższe parametry techniczne.

Otrzymaliśmy również w ostatnich latach wiele nominacji do plebiscytów takich jak:

  • Na najlepszą innowację w finale holenderskiego konkursu Knvvk & young cool 2021 Innovation Award w kategorii innowacji technologii chłodniczej i klimatycznej lub pompy ciepła.
  • Finał w plebiscycie National ACR & Heat Pump Awards w 2 kategoriach: Refrigeration Product oraz Heat Pump Product.
  • Finał w RAC Cooling Industry Awards, gdzie nasze inwerterowe pompy ciepła otrzymały nominację w 3 kategoriach: Air Conditioning Innovation of the Year, Air Conditioning Product of the Year: Components or Peripherals oraz Cooling Manufacturer of the Year.
  • Nominacja w kategorii „innowacja roku” w konkursie The Energy Awards 2021.
  • Finał europejskiego EW Awards 2021 w 3 kategoriach: Heating Brand, Customer Service: Brand oraz New product.

Nasze haleZaufanie, jakość oraz uczciwość to fundament HKS LAZAR - polskiego producenta nowoczesnych urządzeń grzewczych. Wszyscy nasi pracownicy są zobowiązani do stosowania się do tych wartości w kontaktach z naszymi partnerami, aby budować silną, znaną oraz stabilną markę.

Dużym atutem dla posiadaczy naszych polskich produktów grzewczych jest dostępny w całej Polsce serwis fabryczny, który zajmuje się rozruchem, regularnymi przeglądami, niezbędnymi dla poprawnej pracy urządzeń, a także szybką naprawą awarii.

Stoi przed nami wiele wyzwań, ciągle staramy się udoskonalać nasze urządzenia i rozwijać nasze przedsiębiorstwo, tak aby klienci HKS Lazar mogli cieszyć się ich najwyższą jakością i sprawnością.

Nowoczesne urządzenia grzewcze HKS Lazar

Nowoczesne urządzenia grzewcze

Artykuły

Twój sprzęt grzewczy zasługuje na najlepszą troskę: przeglądy kotłów na pellet i pomp ciepła

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak utrzymać swoje urządzenie grzewcze w doskonałej kondycji przez cały rok? Czy myślałeś o korzyściach płynących z regularnego przeglądu kotła na pellet lub pompy ciepła? Jeśli nie, jest to idealny moment, aby dowiedzieć się więcej.

czytaj
Dyrektywa Ecodesign dla kotłów na pellet - co oznacza jej wprowadzenie?

Wchodząca w życie z dniem 1 stycznia 2020 roku Dyrektywa Ecodesign wprowadza nowe wymogi dla niektórych produktów trafiających do obrotu na terenie Unii Europejskiej.

czytaj

FAQ

Jaki UPS - zasilacz awaryjny będzie odpowiedni dla pieca na pellet Smart Fire?

Dobierając moc zasilacza awaryjnego należy uwzględnić pobór prądu wszystkich elementów instalacji podłączonych do kotła: pomp, siłowników, wyposażenia dodatkowego kotła, itd. Najlepszą...

czytaj
Jak podłączyć moduł ecoNET300 (WiFi) do kotła na pellet SmartFire

Aby dokonać podłączenia modułu ecoNET300 (WiFi) w piecu na pellet SmartFire, należy: Zdjąć przednią maskownicę pieca i odpiąć kostkę gniazda G1, odpowiadającą za sterowanie ekranem...

czytaj
Zgłoś: Rozruch / Przegląd / Awaria

Znajdź na stronie:

Wpisz szukaną frazę:

Wybierz swój język:

Choose your language:

Polski Angielski Niemiecki Francuski Czeski

Skontaktuj się z nami

Przejdź do kontaktu Zamów rozmowę
Oblicz jakiej mocy pompę ciepła potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę
Oblicz jakiej mocy kotła na pelet potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę

Jak kupić produkty HKS Lazar?

Wpisz swoją miejscowość w poniższej rubryce a nasz doradca klienta udzieli Ci dodatkowych informacji oraz przeprowadzi przez proces zakupowy.

Twoja miejscowość:

Zamów rozmowę

Zostaw nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy do Ciebie!

Zamów rozmowę
Oblicz jakiej mocy pompę ciepła potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę