HKS Lazar – polski producent nowoczesnych urządzeń grzewczych

09.02.2023

HKS LAZAR to rodzinna firma produkująca urządzenia grzewcze, której tradycje sięgają aż 1937 roku. Nasze przedsiębiorstwo ma ponad 400 partnerów w całej Polsce, a także eksportujemy swoje produkty do większości krajów europejskich. Jako producent mamy przyjemność tworzyć swoje urządzenia zarówno dla naszych rodaków, jak i odbiorców z zagranicy. Nasza hala produkcyjna i siedziba firmy znajduje się w południowej części Polski w mieście Jastrzębie-Zdrój, to tutaj powstają zaawansowane produkty grzewcze takie jak pompy ciepła, kotły na pellet oraz liczne akcesoria.

polski producent

Ciągle do przodu...

HKS LAZAR nie należy do producentów, którzy stoją w miejscu - hasło przewodnie NOWOCZESNE URZĄDZENIA GRZEWCZE jest dla nas priorytetem. Jako jeden z pierwszych polskich producentów firma HKS LAZAR zastosowała takie nowości jak: ceramika w kotłach na paliwa stałe, sonda lambda w kotłach na pellety czy innowacyjne kondensacyjne kotły na pellet oraz pompy ciepła powietrze-woda. Naszym najnowszym produktem jest inwerterowa pompa ciepła na naturalny czynnik chłodniczy propan R290, którą mamy w swojej ofercie od 2021 roku. Byliśmy pierwszym polskim producentem, który stworzył taki produkt na naszym rynku.

Produkcja naszych urządzeń opiera się dziś na nowoczesnych technologiach oraz wykwalifikowanym zespole specjalistów. Laserowe cięcie blachy, plastyczna obróbka blachy alfanumerycznej i robotyzacja spawalnictwa są najważniejszymi elementami produkcji. Do tego dołożyliśmy doskonale wyposażoną malarnię proszkową, która zapewnia doskonałej jakości powłoki malarskie.

HKS Lazar kiedyś i dziś

Oprócz zapewniania komfortu i niezawodności, nowoczesne urządzenia grzewcze oferowane przez firmę HKS LAZAR są wykonywane z szacunkiem do natury. Wszystkie produkty marki spełniają wymagania ekologiczne takie jak 5 Klasa czy Eco Design oraz posiadają wysoką klasę energetyczną, zapewniając optymalną jakość dla środowiska.

Przez lata pracy zostaliśmy wielokrotnie docenieni

Większość naszych urządzeń grzewczych znalazła się na prestiżowej niemieckiej liście BAFA, obejmującej produkty spełniające najwyższe wymagania energetyczno-emisyjne oraz mające najwyższe parametry techniczne.

Otrzymaliśmy również w ostatnich latach wiele nominacji do plebiscytów takich jak:

  • Na najlepszą innowację w finale holenderskiego konkursu Knvvk & young cool 2021 Innovation Award w kategorii innowacji technologii chłodniczej i klimatycznej lub pompy ciepła.
  • Finał w plebiscycie National ACR & Heat Pump Awards w 2 kategoriach: Refrigeration Product oraz Heat Pump Product.
  • Finał w RAC Cooling Industry Awards, gdzie nasze inwerterowe pompy ciepła otrzymały nominację w 3 kategoriach: Air Conditioning Innovation of the Year, Air Conditioning Product of the Year: Components or Peripherals oraz Cooling Manufacturer of the Year.
  • Nominacja w kategorii „innowacja roku” w konkursie The Energy Awards 2021.
  • Finał europejskiego EW Awards 2021 w 3 kategoriach: Heating Brand, Customer Service: Brand oraz New product.

Nasze haleZaufanie, jakość oraz uczciwość to fundament HKS LAZAR - polskiego producenta nowoczesnych urządzeń grzewczych. Wszyscy nasi pracownicy są zobowiązani do stosowania się do tych wartości w kontaktach z naszymi partnerami, aby budować silną, znaną oraz stabilną markę.

Dużym atutem dla posiadaczy naszych polskich produktów grzewczych jest dostępny w całej Polsce serwis fabryczny, który zajmuje się rozruchem, regularnymi przeglądami, niezbędnymi dla poprawnej pracy urządzeń, a także szybką naprawą awarii.

Stoi przed nami wiele wyzwań, ciągle staramy się udoskonalać nasze urządzenia i rozwijać nasze przedsiębiorstwo, tak aby klienci HKS Lazar mogli cieszyć się ich najwyższą jakością i sprawnością.

Nowoczesne urządzenia grzewcze HKS Lazar

Nowoczesne urządzenia grzewcze

Artykuły

Internet w Kotłowni CO

Sterowanie kotłem C.O. przez Internet to nie tylko szpan!

czytaj
Zasady wprowadzania do obrotu pomp ciepła z propanem R290 jako czynnikiem chłodniczym

Jak przebiega wprowadzenie do obrotu pompy ciepła z propanem R290 jako czynnikiem chłodniczym? Jakie wymogi musi spełnić urządzenie, aby zostało dopuszczone do użytkowania w naszym kraju?

czytaj

FAQ

Jaki pellet będzie odpowiedni do kotłów na pellet HKS Lazar?

Teoretycznie każdy pellet z ważnym atestem DIN + A1, o przekroju fi 6 mm, będzie się nadawać do prawidłowego spalania w kotłach na pellet HKS Lazar. Pellet im twardszy tym lepszy (sklejony...

czytaj
Czy pompka kotła, która jest dołączona do zestawu hydraulicznego, musi cały czas pracować na najwyższych obrotach?

Tak, pompka kotła na pellet HKS Lazar musi działać cały czas na trzecim, najwyższym biegu, aby zapewnić prawidłowy przepływ w obiegach grzewczych.

czytaj
Zgłoś: Rozruch / Przegląd / Awaria

Znajdź na stronie:

Wpisz szukaną frazę:

Wybierz swój język:

Choose your language:

Polski Angielski Niemiecki Francuski Czeski

Skontaktuj się z nami

Przejdź do kontaktu Zamów rozmowę
Oblicz jakiej mocy pompę ciepła potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę
Oblicz jakiej mocy kotła na pelet potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę

Jak kupić produkty HKS Lazar?

Wpisz swoją miejscowość w poniższej rubryce a nasz doradca klienta udzieli Ci dodatkowych informacji oraz przeprowadzi przez proces zakupowy.

Twoja miejscowość:

Zamów rozmowę

Zostaw nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy do Ciebie!

Zamów rozmowę
Oblicz jakiej mocy pompę ciepła potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę