Opinie o pompach ciepła oraz o piecach i kotłach na pellet HKS Lazar

dodaj własną opinię


11.09.2020

Chcę serdecznie podziękować firmie HKS Lazar i wyrazić swoje uznanie za pomoc i doradztwo, które zostały mi udzielone podczas wyboru i zakupu pompy ciepła, która obecnie funkcjonuje w moim domu. Ostatecznie zdecydowałem się na pompa ciepła powietrze-woda R290, a konkretnie model HT 10 i moja opinia jest jednoznaczna: lepiej wybrać nie mogłem. Ta pompa jest idealnie dopasowana do moich potrzeb i wymagań w zakresie podgrzewania wody, pracuje według ustalonego harmonogramu, cicho i jak dotychczas bezawaryjnie, w dodatku wygląda bardzo ciekawie i "nie razi w oczy". Ponadto ekonomiczne zalety użytkowania pompy ciepła R290 są dla mnie również bardzo wyraźne, bo po prostu widzę znacząco niższe rachunki za energię.

Piotr Karpiński

07.09.2020

Pierwszy sezon grzewczy z kotłem SmartFire Compact 15 za mną i muszę przyznać, że jestem naprawdę bardzo mile zaskoczony, tym jak sprawuje się ten piec na pelet. Być może moje wrażenia są podyktowane tym, że wcześniej nie miałem do czynienia z tego typu kotłami, niemniej jednak to rozwiązanie posiada tyle atutów, że nie wyobrażam sobie teraz innego. Po pierwsze doceniam bardzo wszystkie funkcje, w które wyposażony jest mój kocioł na pelet. Począwszy od mechanicznego czyszczenia palnika, poprzez automatyczne odpalanie, a na dotykowym wyświetlaczu i możliwości obsługi kotła przez Internet kończąc. Oczywiście funkcji jest znacznie więcej, ale wymieniam te, które szczególnie mnie cieszą, ponieważ w dużym stopniu wpływają na bezobsługowość pieca. Podczas zakupu również bardzo ciekawą opcją była możliwość doboru pojemności zasobnika. Ogólnie rzeczy ujmując, jestem bardzo zadowolony z inwestycji i polecam automatyczny kocioł na pellet SmartFire Compact 11/15.

Tomasz Waligóra

28.08.2020

Firma HKS Lazar dostarczyła nam automatyczny kocioł na pellet model SmartFire 11/130. W pierwszej kolejności chcemy podziękować za sprawną i bezproblemową realizację zamówienia. Jeśli chodzi o sam piec na pellet, to spełnia swoje zadanie doskonale. Nie spodziewaliśmy się, że będzie aż tak bezobsługowy, ponieważ w zasadzie ograniczamy się tylko do uzupełniania zasobnika na paliwo, a resztę "pracy" kocioł wykonuje samodzielnie. Spalanie odbywa się w 100% efektywnie, a funkcje automatycznego czyszczenia i odpalania są po prostu kapitalne. Anastazja z mężem

Anastazja Konieczna

25.08.2020

Moja decyzja o instalacji pompy ciepła w nowym domu była w dużej mierze podyktowana względami ekologicznymi. Nie posiadałam zbyt dużej, a tym bardziej konkretnej specjalistycznej wiedzy na temat pomp ciepła i dlatego doceniam profesjonalizm i wiedzę pracowników firmy HKS Lazar, z którymi się kontaktowałam. Jeśli chodzi o wybór, którego dokonałam to po otrzymaniu kalkulacji i rozważeniu wszystkich za i przeciw, wybrana została przeze mnie pompa ciepła powietrze woda z czynnikiem chłodniczym propan R290. Działa bez zarzutu, w zasadzie nie wymaga obsługi i dotychczas nie miałam z nią żadnych, podkreślam żadnych kłopotów, a to dla mnie niezwykle ważne w przypadku tego typu urządzeń działających w moim gospodarstwie domowym. Podsumowując, polecam zarówno pompę ciepła HT 10, jak i firmę HKS Lazar.

aga aga

19.08.2020

Pośród obszernej oferty firmy mój wybór padł na kondensacyjny kocioł na pellet ze stali nierdzewnej Interfire 11. Patrząc z perspektywy czasu, był to wybór bardzo dobry, ponieważ piec spisuje się znakomicie, nie ma z nim najmniejszych problemów, a do tego ogrzewanie domu paliwem w postaci pelletu jest przyjazne dla środowiska, więc mogę powiedzieć, że i ja dokładam swoją maleńką cegiełkę do walki ze smogiem ;) Nie będę się zbyt rozpisywał na temat zalet, które są dla mnie oczywiste, aczkolwiek obsługa i automatyzacja wszystkich procesów to moim zdaniem największe plusy kotła na pellet, który posiadam. Dlatego, jeśli ktoś ma zwyczajnie dość zatruwania środowiska spalinami i szuka pieca wymagającego wręcz minimalnej obsługi, to szczerze mogę polecić kocioł na pellet Interfire 11.

Krzysztof Poznański

17.08.2020

Zakup i montaż pompy ciepła powietrze woda HT 10 okazał się dla mnie strzałem w 10! Pompa sprawdza się znakomicie od pierwszego dnia jej funkcjonowania w moim gospodarstwie domowym, jest odpowiedzialna za dostarczanie ciepłej wody użytkowej oraz ogrzewanie i gwarantuje, jeśli mogę tak to określić: pełen komfort w tym zakresie. Bezobsługowość, bezawaryjność, wydajność, ekologiczność oraz zdecydowanie mniejsze rachunki za energię elektryczną - to, najistotniejsze zalety pompa ciepła r290, które mogę wskazać, a jednocześnie mając ww. na uwadze polecić tę pompę, ponieważ w 100% spełnia swoje zadanie!

Adrian Wieczorek

14.08.2020

Przed zakupem kotła na pellet korzystaliśmy w naszym domu z tradycyjnego pieca opalanego paliwem stałym w postaci węgla kamiennego. Decyzja o zakupie i instalacji pieca na pellet była podyktowana w dużej mierze względami ekologicznymi, ale także dostrzegaliśmy w tym rozwiązanie korzystne z ekonomicznego punktu widzenia. Oczywiście byliśmy raczej laikami i dopiero podczas kontaktu z firmą HKS Lazar zostały nam uświadomione wszystkie atuty pieca na pellet, a w konsekwencji nasza decyzja mogła być tylko jedna. Po sporządzeniu kalkulacji zdecydowaliśmy się na model SmartFire o mocy 11kW z pakietem EXCLUSIVE z zasobnikiem o pojemności 240 litrów. Brak konieczności systematycznego podkładania do pieca, brak spalin i generalnie ograniczenie obsługi do minimum oraz ekologiczność to fundamentalne zalety nowego kotła na pellet w stosunku do poprzedniego.Ta inwestycja była po prostu strzałem w 10 i niejednokrotnie zastanawialiśmy się z mężem, dlaczego tak późno zdecydowaliśmy się na wymianę kotła.

Ewka Marchewa

07.08.2020

Od niespełna roku korzystam z pompy ciepła HT 10 powietrze-woda. Długo nosiłem się z zamiarem jej zakupu oraz instalacji w moim domu, ale patrząc z perspektywy czasu była to bardzo korzystna decyzja. Na zwrot kosztów inwestycji będę jeszcze musiał poczekać kilka lat, natomiast już teraz muszę przyznać, że jest to pompa ciepła r290, która spełnia swoje zadanie doskonale. Z podgrzewanie wody nie ma najmniejszych problemów, temperatura tak jak jest to określone w specyfikacji technicznej, dochodzi do 62 stopni. Muszę też dodać, że pompa ciepła powietrze woda funkcjonowała bez zarzutu nawet zimą, gdy panowały najcięższe mrozy. Generalnie wszystko na plus i mogę z pełnym przekonaniem polecić pompę ciepła HT 10. Egon

egon boski

02.03.2020

Wygoda i jakosc, to wszystko na temat pomp ciepla od Lazara. Ciesze sie, ze zdecydowalem sie na montaz pompy ht10, ja mam 20 kW I grzeje dom 315m2. Polecam!

Pan Pokpok

24.02.2020

Korzystamy w domu z pieca na pellet Inter-Fire i jesteśmy bardzo zadowoleni. Piec jest bardzo wygodny w użytkowaniu - posiada m.in dotykowy panel sterowania oraz automatyczne odpopielanie - coś co naprawdę się przydaje :D Jak do tej pory mieliśmy tylko jedną drobną awarię, serwis przyjechał bardzo szybko od zgłoszenia :) Polecam piece na pellet od firmy LAZAR.

Martyna Adamiak-Jaworska

strona z 7
następna strona

Napisz własną opinię:

token


* - pola wymagane

Nowoczesne urządzenia grzewcze HKS Lazar

Nowoczesne urządzenia grzewcze

Aktualności

2020-11-13 Kolejne Pompy Ciepła HKS Lazar na liście BAFA

Po raz kolejny wyróżnione zostały wysokiej jakości Pompy Ciepła HKS Lazar. Tym razem doceniono nasze produkty w niemieckim BAFA.

czytaj
2020-10-28 Pompy ciepła HKS Lazar na liście urządzeń i materiałów ZUM

Z dumą informujemy, iż pompy ciepła HKS LAZAR znalazły się na liście urządzeń i materiałów (ZUM), które spełniają wymagania techniczne określone w programie „Czyste Powietrze”.

czytaj
2020-10-19 Kolejny konkurs i Pompy Ciepła HKS Lazar zostały finalistą

Pompy Ciepła HKS Lazar zostały finalistą HVR Awards 2020 na produkt roku aż w dwóch kategoriach: Net Zero Hero oraz Domestic product of the year.

czytaj
Zgłoś: Rozruch / Przegląd / Awaria

Znajdź na stronie:

Wpisz szukaną frazę:

Wybierz swój język:

Choose your language:

Polski Angielski Niemiecki Francuski

Skontaktuj się z nami

+48 32 47 57 123 Zamów rozmowę sekretariat@hkslazar.pl Przejdź do kontaktu
Oblicz jakiej mocy pompę ciepła potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę
Oblicz jakiej mocy kotła na pelet potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę

Jak kupić produkty HKS Lazar?

Wpisz swoją miejscowość w poniższej rubryce a nasz doradca klienta udzieli Ci dodatkowych informacji oraz przeprowadzi przez proces zakupowy.

Twoja miejscowość:

Zamów rozmowę

Zostaw nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy do Ciebie!

Zamów rozmowę
Oblicz jakiej mocy pompę ciepła potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę
Oblicz jakiej mocy kotła na pelet potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na stronie: Polityka prywatności.