Opinie o pompach ciepła oraz o piecach i kotłach na pellet HKS Lazar

dodaj własną opinię


04.12.2023

Chciałbym bardzo podziękować za szybką reakcję na zgłoszenie awarii i jej usunięcie przez Pana Tomasza. Serdecznie i CIEPŁO pozdrawiam! Wojciech.

Wojciech

30.10.2023

Nie będę ukrywał, że proces wyboru pompy ciepła do mojego domu był dość długi i żmudny, głównie dlatego, że zależało mi na zakupie i zamontowaniu idealnej pompy, która spełni moje wymagania. Tym bardziej cieszę się, że mi cała operacja zakończyła się sukcesem, a pompa ciepła, którą wybrałem działa bez zarzutu. Wielkie podziękowania kieruję pod adresem pracowników firmy HKS Lazar, którzy bardzo konkretnie przedstawili mi parametry pompy oraz wiele innych informacji, bo u konkurencji było z tym różnie ;) Dostępny na stronie kalkulator pomp ciepła to świetne narzędzie i muszę przyznać, że wyliczenia kalkulatora pokrywają się ze stanem faktycznym - za to ogromny plus dla HKS Lazar.

Krzysztof, październik 2023

26.10.2023

Dziękuję za kalkulator pomp ciepła dostępny na stronie oraz szybko przesłaną darmową wycenę (niestety nie jest to standardem na polskim rynku). Taka obsługa klienta to moim skromnym znakiem świadectwo fachowości i nie będę ukrywał, że między innymi przyczyniło się to w moim wypadku do podjęcia decyzji o wybraniu inwerterowej pompy ciepła HTi20 na propan. Pompa pracuje w moim domu zaledwie od dwóch lat, ale do tej pory nie było z nią żadnych kłopotów i mam nadzieję, że tak pozostanie.

Adam, październik 2023

20.10.2023

Jak dobrze, że istnieje kalkulator, który pomaga przy doborze pompy ciepła do konkretnego budynku. Mój dom jest starej daty, dzięki temu widzę, ile zyskam wymieniając sposób ogrzewania i dodatkowo go docieplając. Wszystkim niezdecydowanym na zakup pompy ciepła - polecam skorzystać z kalkulatora i przekonać się jak tanie może być ogrzewanie domu i wody pompą ciepła.

Mariusz, październik 2023

19.10.2023

Każdy zastanawia się ile prądu zużywa pompa ciepła. Okazuje się, że wszystko łatwo obliczyć. Przy pomocy kalkulatora na tej stronie, obliczyłem jaki będzie roczny koszt ogrzewania mojego domu i ciepłej wody przy pomocy samej pompy ciepła. Zdecydowałem się na zakup i jednocześnie wymianę metody ogrzewania na ogrzewanie podłogowe. Myślę, że taki wybór będzie najlepszy i zakup pompy ciepła szybko się zwróci.

Jakub, październik 2023

17.10.2023

Wszyscy zachwalają pompy ciepła, które są energooszczędne i ekologiczne. Zastanawiałem się: "ile prądu zużywa pompa ciepła", zakładając, że jest nowa. Okazuje się, że idzie to łatwo obliczyć znając podstawowe dane. Kalkulator na stronie bardzo szybko wylicza zużycie energii elektrycznej: [kWh/rok]. Posiadając dobrze ocieplony dom, warto zainteresować się pompą ciepła - może być świetną formą ogrzewania budynku jak i wody.

Dorian, październik 2023

17.10.2023

Wyjątkowo łatwy w obsłudze, czytelny kalkulator pomp ciepła. Bez technicznego żargonu, wystarczą podstawowe informacje i już wiemy jaką pompę ciepła należy kupić. Kalkulator podpowiada nawet model pompy ciepła wraz z łącznym kosztem ogrzewania - rewelacja.

Józef, październik 2023

14.10.2023

Szukałem kalkulatora pomp ciepła, którą planowałem kupić. Dobór pompy ciepła do powierzchni nowo wybudowanego domu okazał się bardzo istotny. Pompa musi być odpowiednio dobrana, najlepiej z niewielkim zapasem mocy grzewczej. Cena pompy ciepła zależy także od jej mocy. Dzięki kalkulatorowi dostępnemu na tej witrynie, udało się kupić pompę ciepła o odpowiedniej mocy - w atrakcyjnej cenie.

Marcin, październik 2023

13.10.2023

Dobór pompy ciepła do powierzchni domu przysporzył mi niemałych trudności. Pozornie może się wydawać, że to łatwa sprawa, ale jeśli, tak jak ja przywiązuje się uwagę do najdrobniejszych szczegółów, to temat nie jest taki banalny. Dlatego tym bardziej doceniam rozwiązanie, które dla swoich klientów przygotowała firma HKS LAZAR, a mianowicie kalkulator doboru pompy ciepła. Może się wydawać, że to nic wielkiego, ale ten dostępny na stronie HKS podaje rzeczywiste dane (a nie jak u innych, ściągnięte z kosmosu). Dzięki temu dobór pompy ciepła jest zdecydowanie łatwiejszy, dla mnie na pewno taki był. Polecam!

Kamil, październik 2023

10.10.2023

Szukając pompy ciepła, która sprosta moim oczekiwaniom, spędziłem wiele godzin przed ekranem telefonu i komputera. Przeglądałem wiele stron, zapoznawałem się z ofertami producentów i specyfikacjami technicznymi pomp ciepła. Jednak dopiero na stronie firmy HKS znalazłem konkretnie przedstawione informacje i kalkulator doboru pompy ciepła, czyli narzędzie, które m.in. pozwoliło mi dowiedzieć się, ile prądu zużywa pompa ciepła oraz jak dobrać pompę do powierzchni domu. Uzbrojony w tak istotne dane mogłem wreszcie zabrać się do wybrania pompy ciepła i śmiem twierdzić, że wybrałem właściwie, ponieważ pompa już od ponad 2 lat pracuje bez zarzutu.

Daniel, październik 2023

strona z 15
następna strona

Napisz własną opinię:

token


* - pola wymagane

Nowoczesne urządzenia grzewcze HKS Lazar

Nowoczesne urządzenia grzewcze

Artykuły

Pomiar wydajności pomp ciepła a regulacje prawne

Wybierając pompę ciepła, należy się kierować przede wszystkim przesłankami merytorycznymi, czyli obiektywnie przedstawionymi danymi technicznymi urządzenia. Podstawowym parametrem charakteryzującym efektywność energetyczną pomp ciepła, który pozwala porównać różne urządzenia o tej samej mocy, jest współczynnik COP. Badanie pomp ciepła ze sprężarkami o napędzie elektrycznym do ogrzewania pomieszczeń powinno odbywać się w znormalizowanych warunkach określonych w normie PN-EN 14511.

czytaj
Dyrektywa Ecodesign dla kotłów na pellet - co oznacza jej wprowadzenie?

Wchodząca w życie z dniem 1 stycznia 2020 roku Dyrektywa Ecodesign wprowadza nowe wymogi dla niektórych produktów trafiających do obrotu na terenie Unii Europejskiej.

czytaj

FAQ

Jak podłączyć moduł ecoNET300 (WiFi) do kotła na pellet SmartFire

Aby dokonać podłączenia modułu ecoNET300 (WiFi) w piecu na pellet SmartFire, należy: Zdjąć przednią maskownicę pieca i odpiąć kostkę gniazda G1, odpowiadającą za sterowanie ekranem...

czytaj
Jaki UPS - zasilacz awaryjny będzie odpowiedni dla pieca na pellet Smart Fire?

Dobierając moc zasilacza awaryjnego należy uwzględnić pobór prądu wszystkich elementów instalacji podłączonych do kotła: pomp, siłowników, wyposażenia dodatkowego kotła, itd. Najlepszą...

czytaj
Zgłoś: Rozruch / Przegląd / Awaria

Znajdź na stronie:

Wpisz szukaną frazę:

Wybierz swój język:

Choose your language:

Polski Angielski Niemiecki Francuski Czeski

Skontaktuj się z nami

Przejdź do kontaktu Zamów rozmowę
Oblicz jakiej mocy pompę ciepła potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę
Oblicz jakiej mocy kotła na pelet potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę

Jak kupić produkty HKS Lazar?

Wpisz swoją miejscowość w poniższej rubryce a nasz doradca klienta udzieli Ci dodatkowych informacji oraz przeprowadzi przez proces zakupowy.

Twoja miejscowość:

Zamów rozmowę

Zostaw nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy do Ciebie!

Zamów rozmowę
Oblicz jakiej mocy pompę ciepła potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę