Opinie o pompach ciepła oraz o piecach i kotłach na pellet HKS Lazar

dodaj własną opinię


11.01.2023

Pompa od firmy HKS Lazar to według mnie najlepsza pompa ciepła powietrze woda dostępna obecnie na rynku. Przed wyborem i instalacją zrobiłem dokładną analizę rynku oraz przeszukałem fora w kontekście opinii - mogę jedynie to potwierdzić: jestem bardzo zadowolony z użytkowania pompy HTi 20.

Rafał Wójtowicz

03.01.2023

Czy pompa ciepła na R290 (propan) to najlepsza pompa ciepła powietrze woda? Według mnie tak! Zdecydowaliśmy się z mężem na wybór tej pompy po rekomendacji naszych przyjaciół i nie żałujemy. Łatwa obsługa, duże oszczędności i stosunkowo atrakcyjna cena to niewątpliwe atuty tej pompy.

Hania i Kuba

12.10.2022

Witam.Jestem posiadaczem Kotła peletowego 22kw.Gratulacje dla Partnera Serwisu Pana Damiana.M za szybkom reakcję gdyż zgłosiłem usterke w Niedziele popołudniu a Serwis był już o w poniedziałek o godz.9.00.Awaria usunięta w pare minut.Pozdrawiam.

Adrian Kubina

05.10.2022

Długo zastanawiałam się czy pompa propanowa będzie dobrym rozwiązaniem w naszym domu jednorodzinnym i nie byłam ostatecznie przekonana, niemniej czas pokazał że wybór pompy ciepła na propan był strzałem w dziesiątkę! Nasze rachunki za ogrzewanie są zdecydowanie niższe.

Paweł J.

01.09.2022

Łatwa procedura online, aby umówić się na wizytę serwisową. Bardzo szybkie potwierdzenie i kontakt przez serwisanta w celu potwierdzenia terminu wizyty serwisowej. Specjalne podziękowania dla Pana Dawida Kępińskiego za miłą, szybką i rzetelną obsługę. Bez bałaganu do sprzątania po wizycie.

Kris

31.08.2022

Pompa ciepła propanowa od firmy HKS Lazar spełniała w 100% moje oczekiwania. Prosta instalacja i realna oszczędność to w mojej opinii wystarczające argumenty aby zainteresować się tym produktem.

Krzysiek

03.01.2022

Szanowna firmo Lazar miałem awarie wiec zgłosiłem przez internet ,serwisant był tego samego dnia po upływie 4 godzin- gratulacje dla pana serwisanta Pan Damian M- fachowa naprawa a przede wszystkim miła obsługa a to jest ważne ! Pozdrawiam

Krzysztof

16.11.2021

Piec Lazar użytkuję od 2 lat .Do ogrzania mam 235 m plus bufor na ciepłą wodę . Rodzina 5 osobowa. Jak do tej pory jestem bardzo zadowolona .Piec działa bezawaryjnie, raz zdarzyła się sytuacja brak transmisji u mnie panika bo coś nie działa telefon do serwisu , przemiły Pan kierownik powiedział co zrobić po czym oddzwonił czy wszystko jest okey nie zostawił bez pomocy . Ponadto muszę powiedzieć ,że Panowie serwisanci też są super zawsze uprzejmi udzielają wszelkich odpowiedzi na pytania. Faktycznie tego pieca jak każdego trzeba się nauczyć jestem kobietą i na początku użytkowania bałam się dotknąć ekranu , ale dziś to jest pestka ,umiem go wyczyścić ustawić grzywą grzewczą na mieszaczu itp. dlatego z czystym sumieniem polecam go kobietom . W kotłowni czysto minimum wysiłku w czyszczeniu raz na 4 tygodnie , latem raz gdyż grzeje tylko ciepła wodę. Chcesz mieć czysto i bez obsługowo kup Lazara. Pozdrawiam Firmę Lazar

Anna

11.06.2021

Firma z doświadczeniem , znają sie na pompach ciepła i kotłach, wiedzą dobrze co sprzedają i znają plusy i minusy. Dobra doradztwo i ceny niezłe

Paweł Lipka

09.06.2021

Fachowi doradcy pomogli nam dobrać odpowiednią pompę do naszego domu. Instalacja odbyła się w ustalonym terminie. Wszystko działa jak nalezy. Polecamy

Stachowika Kalina

strona z 11
następna strona

Napisz własną opinię:

token


* - pola wymagane

Nowoczesne urządzenia grzewcze HKS Lazar

Nowoczesne urządzenia grzewcze

Artykuły

Samodzielny piec na pellet

Czysta wygoda, czyli w pełni zautomatyzowany kocioł pelletowy.

czytaj
Zasady wprowadzania do obrotu pomp ciepła z propanem R290 jako czynnikiem chłodniczym

Jak przebiega wprowadzenie do obrotu pompy ciepła z propanem R290 jako czynnikiem chłodniczym? Jakie wymogi musi spełnić urządzenie, aby zostało dopuszczone do użytkowania w naszym kraju?

czytaj

FAQ

Jak często otwieramy drzwiczki w kotle na pellet?

Górnych drzwiczek do kotłów na pelet nie otwieramy. Dolne w miarę potrzeby, przy dobrym paliwie wystarczy co 1 tonę przepalonego peletu. Popielnik za szufladą również weryfikujemy co 1 tonę.

czytaj
Czy temperatura spalin w kotle na pellet może wynosić 190 stopni?

Może się tak zdarzyć, jak wymiennik się przybrudzi i kocioł pracuje kilka godzin w ciągu na pełnej mocy (podczas niskich temperatur na zewnątrz). Należałoby wyczyścić kocioł, zawirowacze...

czytaj
Zgłoś: Rozruch / Przegląd / Awaria

Znajdź na stronie:

Wpisz szukaną frazę:

Wybierz swój język:

Choose your language:

Polski Angielski Niemiecki Francuski Czeski

Skontaktuj się z nami

Przejdź do kontaktu Zamów rozmowę
Oblicz jakiej mocy pompę ciepła potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę
Oblicz jakiej mocy kotła na pelet potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę

Jak kupić produkty HKS Lazar?

Wpisz swoją miejscowość w poniższej rubryce a nasz doradca klienta udzieli Ci dodatkowych informacji oraz przeprowadzi przez proces zakupowy.

Twoja miejscowość:

Zamów rozmowę

Zostaw nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy do Ciebie!

Zamów rozmowę
Oblicz jakiej mocy pompę ciepła potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę