Kalkulator Pompy Ciepła

Oblicz w naszym kalkulatorze jakiej mocy POMPĘ CIEPŁA potrzebujesz oraz otrzymaj darmową wycenę!

Wyślij zapytanie,
aby otrzymać e-mailem kod rabatowy na naszą pompę ciepła:

  • HTi20/8 - 9 tys. zł netto
  • HTi20/12 - 10 tys. zł netto
  • HTi20/16 - 12 tys. zł netto
1. Oblicz na podstawie:
2. Wybierz rodzaj Twojego budynku:
3. Powierzchnia grzewcza budynku: [m2]
2. Wybierz paliwo, którym ogrzewasz budynek:
3. Zużycie w roku kalendarzowym []:
4. Czy zainstalowane źródło ciepła służy do podgrzewania CWU?:

4.5. Rodzaj ogrzewania:

5.6. Liczba mieszkańców:
6.7. Temperatura wody CWU: [°C]
7.8. Cena energii: [zł/kWh]
Otrzymaj darmową wycenę
Zapotrzebowanie na ciepło budynku
(proponowane wielkości) [kWh/m2rok]:
Dom pasywny: 10 - 40
Dom energooszczędny: 40 - 60
Dom budowany obecnie:
(po 2010 roku min. 15 cm styropianu, okna trójszybowe, dobrze zaizolowany strop)
60 - 100
Dom wybudowany w latach 2000-2010:
(o dobrym standardzie izolacji cieplnej)
100 - 130
Dom starszy — ocieplony:
(min. 5 cm styropianu, ocieplony strop, wymienione okna)
130 - 160
Dom starszy — słabo ocieplony: 160 - 240
Dom starszy — bez ocieplenia: 240 - wzwyż
Otrzymaj darmową wycenę

Całkowite zapotrzebowanie na ciepło/rok:

0 kWh

Pompa ciepła dopasowana do Twoich potrzeb:

Proponowany model pompy ciepła:

HTi20/12

Szacowane zużycie energii elektrycznej:

Szacowany roczny koszt ogrzewania i przygotowania ciepłej wody:

Zostaw swoje dane, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie kompleksową, darmową wycenę

Wyślij zapytanie,
aby otrzymać e-mailem kod rabatowy na naszą pompę ciepła:

  • HTi20/8 - 9 tys. zł netto
  • HTi20/12 - 10 tys. zł netto
  • HTi20/16 - 12 tys. zł netto
Wpisz 3 pierwsze litery miejscowości
Pokaż wszystkie oświadczenia Ukryj oświadczenia
 

Powyższe obliczenia wykonane zostały na podstawie danych wprowadzonych do kalkulatora. Wyniki są szacunkowe i mogą się różnić od wyników uzyskanych w rzeczywistości. Niniejszy kalkulator nie zastępuje audytu energetycznego.


Wyższa temperatura załączenia dodatkowego źródła ciepła oznacza zwiększenie udziału pracy grzałki elektrycznej w sezonie grzewczym, zwiększając koszty eksploatacyjne. Dlatego przedstawiamy Państwu alternatywę doboru pompy ciepła o większej mocy, ale z niższym parametrem temperatury załączenia dodatkowego źródła ciepła. W praktyce producenci i instalatorzy w różny sposób dobierają ten parametr na -10ºC, -7ºC, -2ºC, a nawet +2ºC, a ma on duże znaczenie. W przypadku doboru pompy ciepła o mniejszej mocy z „większym udziałem grzałki elektrycznej”, koszty eksploatacji wzrosną. Mamy nadzieję, iż podejmą Państwo świadomą decyzję w tym zakresie.


- Obliczenia przeprowadzone dla temperatury 21ºC w pomieszczeniu.

- Zalecana temperatura CWU wynosi 45ºC.

- Do obliczeń CWU przyjęto 60l wody na osobę w ciągu doby zegarowej.


Opinie

KALKULATOR POMPY CIEPŁA

Krzysztof, październik 2023

Nie będę ukrywał, że proces wyboru pompy ciepła do mojego domu był dość długi i żmudny, głównie dlatego, że zależało mi na zakupie i zamontowaniu idealnej pompy, która spełni moje wymagania. Tym bardziej cieszę się, że mi cała operacja zakończyła się sukcesem, a pompa ciepła, którą wybrałem działa bez zarzutu. Wielkie podziękowania kieruję pod adresem pracowników firmy HKS Lazar, którzy bardzo konkretnie przedstawili mi parametry pompy oraz wiele innych informacji, bo u konkurencji było z tym różnie ;) Dostępny na stronie kalkulator pomp ciepła to świetne narzędzie i muszę przyznać, że wyliczenia kalkulatora pokrywają się ze stanem faktycznym - za to ogromny plus dla HKS Lazar.

★★★★★

Adam, październik 2023

Dziękuję za kalkulator pomp ciepła dostępny na stronie oraz szybko przesłaną darmową wycenę (niestety nie jest to standardem na polskim rynku). Taka obsługa klienta to moim skromnym znakiem świadectwo fachowości i nie będę ukrywał, że między innymi przyczyniło się to w moim wypadku do podjęcia decyzji o wybraniu inwerterowej pompy ciepła HTi20 na propan. Pompa pracuje w moim domu zaledwie od dwóch lat, ale do tej pory nie było z nią żadnych kłopotów i mam nadzieję, że tak pozostanie.

★★★★★

Mariusz, październik 2023

Jak dobrze, że istnieje kalkulator, który pomaga przy doborze pompy ciepła do konkretnego budynku. Mój dom jest starej daty, dzięki temu widzę, ile zyskam wymieniając sposób ogrzewania i dodatkowo go docieplając. Wszystkim niezdecydowanym na zakup pompy ciepła - polecam skorzystać z kalkulatora i przekonać się jak tanie może być ogrzewanie domu i wody pompą ciepła.

★★★★★

Jakub, październik 2023

Każdy zastanawia się ile prądu zużywa pompa ciepła. Okazuje się, że wszystko łatwo obliczyć. Przy pomocy kalkulatora na tej stronie, obliczyłem jaki będzie roczny koszt ogrzewania mojego domu i ciepłej wody przy pomocy samej pompy ciepła. Zdecydowałem się na zakup i jednocześnie wymianę metody ogrzewania na ogrzewanie podłogowe. Myślę, że taki wybór będzie najlepszy i zakup pompy ciepła szybko się zwróci.

★★★★★

Dorian, październik 2023

Wszyscy zachwalają pompy ciepła, które są energooszczędne i ekologiczne. Zastanawiałem się: "ile prądu zużywa pompa ciepła", zakładając, że jest nowa. Okazuje się, że idzie to łatwo obliczyć znając podstawowe dane. Kalkulator na stronie bardzo szybko wylicza zużycie energii elektrycznej: [kWh/rok]. Posiadając dobrze ocieplony dom, warto zainteresować się pompą ciepła - może być świetną formą ogrzewania budynku jak i wody.

★★★★★

Józef, październik 2023

Wyjątkowo łatwy w obsłudze, czytelny kalkulator pomp ciepła. Bez technicznego żargonu, wystarczą podstawowe informacje i już wiemy jaką pompę ciepła należy kupić. Kalkulator podpowiada nawet model pompy ciepła wraz z łącznym kosztem ogrzewania - rewelacja.

★★★★★

Marcin, październik 2023

Szukałem kalkulatora pomp ciepła, którą planowałem kupić. Dobór pompy ciepła do powierzchni nowo wybudowanego domu okazał się bardzo istotny. Pompa musi być odpowiednio dobrana, najlepiej z niewielkim zapasem mocy grzewczej. Cena pompy ciepła zależy także od jej mocy. Dzięki kalkulatorowi dostępnemu na tej witrynie, udało się kupić pompę ciepła o odpowiedniej mocy - w atrakcyjnej cenie.

★★★★★

Kamil, październik 2023

Dobór pompy ciepła do powierzchni domu przysporzył mi niemałych trudności. Pozornie może się wydawać, że to łatwa sprawa, ale jeśli, tak jak ja przywiązuje się uwagę do najdrobniejszych szczegółów, to temat nie jest taki banalny. Dlatego tym bardziej doceniam rozwiązanie, które dla swoich klientów przygotowała firma HKS LAZAR, a mianowicie kalkulator doboru pompy ciepła. Może się wydawać, że to nic wielkiego, ale ten dostępny na stronie HKS podaje rzeczywiste dane (a nie jak u innych, ściągnięte z kosmosu). Dzięki temu dobór pompy ciepła jest zdecydowanie łatwiejszy, dla mnie na pewno taki był. Polecam!

★★★★★

Daniel, październik 2023

Szukając pompy ciepła, która sprosta moim oczekiwaniom, spędziłem wiele godzin przed ekranem telefonu i komputera. Przeglądałem wiele stron, zapoznawałem się z ofertami producentów i specyfikacjami technicznymi pomp ciepła. Jednak dopiero na stronie firmy HKS znalazłem konkretnie przedstawione informacje i kalkulator doboru pompy ciepła, czyli narzędzie, które m.in. pozwoliło mi dowiedzieć się, ile prądu zużywa pompa ciepła oraz jak dobrać pompę do powierzchni domu. Uzbrojony w tak istotne dane mogłem wreszcie zabrać się do wybrania pompy ciepła i śmiem twierdzić, że wybrałem właściwie, ponieważ pompa już od ponad 2 lat pracuje bez zarzutu.

★★★★★

Jacek i Dorota, październik 2023

Podejmując z żoną decyzję o zainwestowaniu w pompę ciepła do naszego nowego, domu byliśmy tak naprawdę "zieloni", jeśli chodzi o tego typu urządzenia. Informacje, których szukaliśmy w sieci, często były sprzeczne, ale na szczęście znajomy polecił nam firmę HKS Lazar. Szeroka oferta i fachowe wsparcie ekspertów pomogły nam wybrać optymalne urządzenie, a dobór pompy ciepła do powierzchni domu nie był aż tak skomplikowany, ponieważ kalkulator doboru pompy ciepła dostarczył nam rzetelnych danych. Dlatego serdecznie polecamy firmę HKS Lazar, a także ich podejście do klienta, które wyraża się np. w takich możliwościach, jak na przykład wspomniany kalkulator pomp ciepła.

★★★★★

Filip, październik 2023

Kalkulator doboru pompy ciepła na stronie HKS Lazar to naprawdę świetna sprawa! Dzięki niemu mogłem dość dokładnie określić, ile prądu zużywa pompa ciepła, której zakup rozważałem i kalkulacja bardzo naprawdę mi pomogła w podjęciu decyzji. Co najważniejsze muszę przyznać, że otrzymane wyliczenia pokrywają się z realnym zużyciem prądu już podczas eksploatacji pompy ciepła.

★★★★★

Marta, wrzesień 2023

Moja wiedza na temat pomp ciepła, ich parametrów i eksploatacji była naprawdę minimalna i bardzo ogólna. Tym bardziej cieszę się, że trafiłam na firmę HKS Lazar, w której pracują specjaliści przez duże S. Z ich pomocą dobór pompy ciepła do powierzchni domu nie był tak skomplikowany, jak wydawało mi się na początku, a dane na temat tego ile prądu zużywa pompa ciepła, wskazane przez kalkulator doboru pompy ciepła okazały się prawdą, a nie jedynie wartościami orientacyjnymi znacznie odbiegającymi od rzeczywistości.

★★★★★

Wiktor, wrzesień 2023

Sceptycznie podchodziłem do wyliczeń, które przedstawił mi kalkulator doboru pompy ciepła i sądziłem, że otrzymane wartości są jedynie orientacyjne, a ponadto odległe od tych, które wskaże pompa ciepła zużycie prądu kalkulator podczas eksploatacji. Niemniej ku mojemu zaskoczeniu po zamontowaniu pompy ciepły i użytkowaniu jej przez pierwszy sezon okazało się, że kalkulator wcale nie "kłamał" i podał wartości realne. Dlatego też mogę polecić kalkulator doboru pompy ciepła dostępny w witrynie internetowej HKS Lazar, jak również samą firmę, bo skorzystanie z ich asortymentu i usług okazało się dla mnie bardzo pozytywne.

★★★★★

Maciej, wrzesień 2023

Kalkulator doboru pompy ciepła dostępny na stronie internetowej firmy HKS Lazar to narzędzie, które mogę szczerze polecić każdemu, kto chce otrzymać rzetelne informacje dotyczące doboru pompy ciepła do powierzchni domu. Ja skorzystałem ze wspomnianego kalkulatora, zakupiłem i zainstalowałem pompę ciepła w moim domu i muszę przyznać, że sprawdza się ona doskonale, a przy tym dane wskazane przez kalkulator dotyczące tego ile prądu zużywa pompa ciepła, okazały się jak najbardziej realne.

★★★★★

Marek, sierpień 2023

Od dłuższego czasu rozważałem zakup pompy ciepła a, jako że nie miałem wcześniej do czynienia z tego rodzaju urządzeniem, musiałem w pierwszej kolejności zgłębić temat. Systematycznie zdobywałem informacje na temat różnych typów pomp ciepła, ile prądu zużywa pompa ciepła oraz wielu innych zagadnień z tym związanych. Bardzo pomocny okazał się dla mnie kalkulator doboru pompy ciepła i naprawdę polecam, aby każdy kto planuje zakup pompy z niego skorzystał. Dlaczego? W moim przypadku otrzymane w kalkulatorze obliczenia okazały się zgodne z tym, co obserwuję obecnie, już korzystając z pompy ciepła.

★★★★★

Władysław, sierpień 2023

Planując w zeszłym roku budowę domu skorzystałem z tego kalkulatora w celu obliczenia zapotrzebowania mocy (energii elektrycznej) pompy ciepła. Wyliczenia okazały się bardzo zbliżone do tego co jest w praktycznym użytkowaniu. Mogę śmiało polecić - jeśli budujecie dom i chcecie poznać szacunkowe, roczne koszty jego ogrzewania to warto go użyć.

★★★★★

Zdzisław, sierpień 2023

Darmowy kalkulator pompy ciepła HKS Lazar pozwolił ustalić mi szacunkowe zużycie energii elektrycznej a także szacowany roczny koszt ogrzewania mojego domu. Po konsultacji z pracownikiem HKS Lazar została mi zaproponowana pompa ciepła (zgodna z moimi zapotrzebowaniami) z użytkowania której jestem bardzo zadowolony.

★★★★★

Renata, lipiec 2023

Pompa ciepła - zużycie prądu. Kalkulator, który znalazłam na tej stronie razem z mężem pomógł nam dokonać wyboru co do rodzaju pompy ciepła zainstalowanej w naszym nowym domu jednorodzinnym. Jeśli zastanawiacie się jak dobrać pompę ciepła, jak obliczyć moc pompy ciepła - skorzystajcie z niego.

★★★★★

Maciej, lipiec 2023

Prosty i czytelny kalkulator doboru pompy ciepła na stronie HKS Lazar pozwolił mi wyliczyć szacunkowe zużycie energii oraz kosztów potrzebnych do ogrzewania mojego domu. Szacunkowe dane w wyliczeniach pokryły się w praktyce z roczną eksploatacją i zapotrzebowaniem pompy ciepła na prąd. Jeśli miałbym wskazać najbardziej rzetelny i dokładny kalkulator pomp ciepła online to będzie to ten ????

★★★★★

Marcin, czerwiec 2023

Szukałem kalkulatora pomp ciepła, którą planowałem kupić. Dobór pompy ciepła do powierzchni nowo wybudowanego domu okazał się bardzo istotny. Pompa musi być odpowiednio dobrana, najlepiej z niewielkim zapasem mocy grzewczej. Cena pompy ciepła zależy także od jej mocy. Dzięki kalkulatorowi dostępnemu na tej witrynie, udało się kupić pompę ciepła o odpowiedniej mocy - w atrakcyjnej cenie.

★★★★★

Józef, maj 2023

Wyjątkowo łatwy w obsłudze, czytelny kalkulator pomp ciepła. Bez technicznego żargonu, wystarczą podstawowe informacje i już wiemy jaką pompę ciepła należy kupić. Kalkulator podpowiada nawet model pompy ciepła wraz z łącznym kosztem ogrzewania - rewelacja.

★★★★★

Michał, maj 2023

Wybór pompy ciepła do mojego nowo wybudowanego domu okazał się prosty dzięki temu kalkulatorowi doboru mocy pompy ciepła. Obliczył nawet szacowany roczny koszt ogrzewania i ciepłej wody. Fantastyczne narzędzie!

★★★★★

Barbara, marzec 2023

Jestem pod wrażeniem, jak łatwo mogłam znaleźć odpowiednią pompę ciepła dzięki kalkulatorowi doboru pompy ciepła na tej stronie. Wybrał dla mnie model, obliczył zużycie prądu i koszty. Świetne narzędzie!

★★★★★

Jakub, grudzień 2022

Każdy zastanawia się ile prądu zużywa pompa ciepła. Okazuje się, że wszystko łatwo obliczyć. Przy pomocy kalkulatora na tej stronie, obliczyłem jaki będzie roczny koszt ogrzewania mojego domu i ciepłej wody przy pomocy samej pompy ciepła. Zdecydowałem się na zakup i jednocześnie wymianę metody ogrzewania na ogrzewanie podłogowe. Myślę, że taki wybór będzie najlepszy i zakup pompy ciepła szybko się zwróci.

★★★★★

Mariusz, listopad 20222

Jak dobrze, że istnieje kalkulator, który pomaga przy doborze pompy ciepła do konkretnego budynku. Mój dom jest starej daty, dzięki temu widzę, ile zyskam wymieniając sposób ogrzewania i dodatkowo go docieplając. Wszystkim niezdecydowanym na zakup pompy ciepła - polecam skorzystać z kalkulatora i przekonać się jak tanie może być ogrzewanie domu i wody pompą ciepła.

★★★★★

Piotr, sierpień 2022

Szukałem narzędzia, które pomoże mi w doborze pompy ciepła do mojego domu. Ten kalkulator pompy ciepła okazał się idealny, wyliczając zapotrzebowanie na ciepło, model pompy ciepła i koszt ogrzewania. Nie mogłem znaleźć lepszego narzędzia!

★★★★★

Łukasz, czerwiec 2022

Kalkulator doboru pompy ciepła na tej stronie to prawdziwa rewelacja! Obliczył dla mnie zużycie energii elektrycznej i pomógł wybrać odpowiednią pompę ciepła. Proces był prosty i bezbłędny. Polecam wszystkim!

★★★★★

Kamil, maj 2022

Byłem sceptyczny co do pompy ciepła, ale ten kalkulator pompy ciepła przekonał mnie. Obliczył dla mnie zużycie energii elektrycznej i pomógł wybrać odpowiednią pompę. Teraz cieszę się efektywnym ogrzewaniem!

★★★★★

Robert, marzec 2022

Kiedy zastanawiałem się, jaka pompa ciepła będzie odpowiednia dla mojego domu, natknąłem się na ten kalkulator doboru pompy ciepła. Pomógł mi wybrać model, obliczyć zużycie prądu i oszacować koszty. Dzięki temu zrobiłem mądry wybór!

★★★★★

Joanna, luty 2022

Ten pompa ciepła zużycie prądu kalkulator był tym, czego szukałam. Pomógł mi znaleźć odpowiednią pompę ciepła, obliczając zużycie energii i koszty. Teraz wiem, że moja pompa ciepła będzie ekonomiczna!

★★★★★

Paweł, luty 2022

Znalezienie odpowiedniej pompy ciepła dla mojego domu było wyzwaniem, ale kalkulator doboru pompy ciepła uczynił to proste. Wybrał dla mnie model, obliczył zużycie prądu i koszty. Jestem bardzo zadowolony z wyboru!

★★★★★

Sebastian, luty 2022

Dobór pompy ciepła kalkulator na tej stronie uczynił prostym. Wyliczył dla mnie zapotrzebowanie na ciepło, model pompy i szacowane koszty. Jestem pod wrażeniem, jak łatwo mogłem znaleźć odpowiednią pompę ciepła!

★★★★★

Marek, luty 2022

Ten pompa ciepła kalkulator to prawdziwa rewelacja. Obliczył dla mnie zapotrzebowanie na ciepło, model pompy i zużycie energii elektrycznej. Teraz mam pewność, że moja pompa ciepła będzie efektywna i ekonomiczna!

★★★★★

Jan, grudzień 2021

Dzięki kalkulatorowi doboru mocy pompy ciepła na tej stronie, mogłem łatwo znaleźć odpowiedni model dla mojego domu. Wyliczył zużycie energii elektrycznej i roczny koszt ogrzewania. Zdecydowanie polecam to narzędzie!

★★★★★

Tadeusz, listopad 2021

Kiedy zastanawiałem się nad zakupem pompy ciepła, kalkulator doboru pompy ciepła na tej stronie był nieoceniony. Obliczył dla mnie model, zużycie prądu i roczny koszt. Teraz wiem, że zrobiłem właściwy wybór!

★★★★★

Magdalena, wrzesień 2021

Długo zastanawiałam się nad wyborem pompy ciepła, ale ten kalkulator doboru mocy pompy ciepła uczynił to łatwe. Obliczył dla mnie model, zużycie prądu i koszty. Jestem bardzo zadowolona z wyboru!

★★★★★
poprzednia następna

Kalkulator doboru Pomp Ciepła

Dobór pompy ciepła dość często stanowi spore wyzwanie. Ten aspekt dotyczy szczególnie osób, które chcą rozpocząć przygodę z nowoczesnym systemem grzewczym bądź wymienić już zamontowany sprzęt na nowszy odpowiednik. Na rynku istnieje wiele propozycji urządzeń, jednak niekiedy wyzwaniem jest porównanie ich parametrów. W takich przypadkach pomocny może okazać się kalkulator zużycia prądu przez pompę ciepła, który na podstawie odpowiednich informacji pozwoli określić jakiego urządzenia powinno się szukać.

Kalkulator COP Pompy Ciepła - jak działa?

Kalkulator zużycia prądu przez pompę ciepła oszacowuje jakie urządzenie będzie odpowiednie dla potrzeb Twojego mieszkania. Kalkulator kosztów ogrzewania dokonuje wyboru pompy ciepła na podstawie parametrów takich jak: strefa geograficzna, liczba mieszkańców, powierzchnia grzewcza budynku oraz zastosowany rodzaj ogrzewania. Na podstawie tych informacji kalkulator zużycia prądu przez pompę ciepła jest w stanie dobrać urządzenie o odpowiedniej mocy. Dzięki temu można uniknąć doboru nieodpowiedniej mocy pompy ciepła. Konsekwencją nieprawidłowego wyboru może być zakup urządzenia, które nie sprosta naszym oczekiwaniom lub nie będzie stanowiło adekwatnego ekonomicznie rozwiązania. Warto więc skorzystać z pompa ciepła dobór, aby nie narazić się na niepotrzebne koszty.

Dlaczego warto skorzystać z kalkulatora kosztów ogrzewania pompy ciepła?

Kalkulator kosztów ogrzewania dobiera pompę ciepła adekwatną do powierzchni, w której ma spełnić swoją funkcję. Dzięki skorzystaniu z kalkulator cop, pompy ciepła będą posiadały odpowiednie parametry, a dzięki temu dojdzie do optymalizacji zastosowania systemu grzewczego. Dodatkowo, użycie kalkulatora kosztów ogrzewania pompy ciepła pozwoli nie tylko oszacować, ale także zredukować koszty funkcjonowania systemu grzewczego. Odpowiednio dobrana pompa ciepła pozwala osiągnąć zadowalające rezultaty przy braku konieczności poniesienia dodatkowych kosztów. Skorzystaj z kalkulatora COP pompy ciepła i zostaw swoje dane w formularzu. Nasi eksperci przygotują dla Ciebie najlepszą ofertę.

Ile prądu zużywa pompa ciepła?

To ile prądu zużywa pompa ciepła pozwala wyliczyć nasz kalkulator w oparciu o dane, które możecie Państwo do niego wprowadzić. Proszę pamiętać, że wyliczenia ile prądu zużywa pompa ciepła według naszego kalkulatora są szacunkowe i orientacyjne i realne zużycie może się różnić. Jednak w rzeczywistości różnice te nie powinny być wielkie, ponieważ Klienci HKS Lazar, którzy zamawiali pompę ciepła powietrze woda potwierdzają, iż wyniki kalkulatora dotyczące zapytania, ile prądu zużywa pompa ciepła, są zbliżone do realnych danych, według ich doświadczeń.

Otrzymaj darmową wycenę
Nowoczesne urządzenia grzewcze HKS Lazar

Nowoczesne urządzenia grzewcze

Artykuły

Optymalny Dobór Mocy Pompy Ciepła Powietrze-Woda dla Maksymalnej Efektywności

Pompa ciepła nie tylko musi sprostać potrzebom cieplnym budynku, ale także być dostosowana do jego specyfiki oraz warunków klimatycznych.

czytaj
Kolejne zmiany na rynku czynników chłodniczych F-gaz

Mając świadomość, że wiele informacji na temat wycofywania gazów fluorowanych (m.in.: R134a, R404A, R407C, R410A, R417A i R419A) F-gaz z rynku nie dociera do Państwa, przedstawiamy materiały uświadamiające skalę podjętych działań w EU.

czytaj

FAQ

Czy pompa ciepła powietrze-woda jest oszczędna?

Rosnąca popularność pomp ciepła nie jest podyktowana tylko i wyłącznie kwestiami związanymi z ekologią i wykorzystaniem odnawialnych zasobów energii. Istotnym czynnikiem są także względy...

czytaj
Czy pompa ciepła HT 10 to produkt ekologiczny?

Tak. Wysokotemperaturowa pompa ciepła HT 10 powietrze-woda czerpie ciepło z naturalnych, odnawialnych pokładów energii. Ogrzewanie odbywa się w sposób bezemisyjny, a ponadto wykorzystane w...

czytaj

Znajdź na stronie:

Wpisz szukaną frazę:

Wybierz swój język:

Choose your language:

Polski Angielski Niemiecki Francuski Czeski

Skontaktuj się z nami

Przejdź do kontaktu Zamów rozmowę

Jak kupić produkty HKS Lazar?

Wpisz swoją miejscowość w poniższej rubryce a nasz doradca klienta udzieli Ci dodatkowych informacji oraz przeprowadzi przez proces zakupowy.

Twoja miejscowość:

Zamów rozmowę

Zostaw nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy do Ciebie!

Zamów rozmowę