Serwis fabryczny w całym kraju

06.03.2023

Firma HKS Lazar jest polskim producentem urządzeń grzewczych. Nasza oferta skupia się na produktach, które umożliwiają zmniejszenie kosztów energii oraz zwiększenie efektywności grzewczej. Jednakże, oprócz oferowania innowacyjnych urządzeń, firma oferuje również wsparcie w postaci serwisu fabrycznego, który jest dostępny w całej Polsce.

Serwis fabryczny to usługa, która jest szczególnie ważna dla polskich klientów korzystających z urządzeń HKS Lazar. Dzięki temu przeglądy, rozruchy i usuwanie awarii może zostać bezproblemowo przeprowadzone przez autoryzowany serwis, co przyczyni się do zachowania ciągłości gwarancji u producenta i co najważniejsze - sprawnie działającego urządzenia. Nasz autoryzowany serwis bierze pełną odpowiedzialność za wykonane usługi, ponieważ reprezentuje markę HKS Lazar. Dlatego możesz mieć pewność, że Twoje urządzenia będą w najlepszych rękach, a ich serwisowanie zostanie przeprowadzone w sposób rzetelny i profesjonalny.

serwis fabryczny w calym kraju www v2.jpg

Dlaczego regularne przeglądy są ważne?

Warto podkreślić, że regularne przeglądy oraz profesjonalny rozruch urządzeń są kluczowe dla zapewnienia ich niezawodnej pracy przez długi czas. Dzięki serwisowi fabrycznemu HKS Lazar, klienci mogą mieć pewność, że ich urządzenia są pod opieką fachowców, którzy wiedzą jak je obsługiwać i dbać o ich trwałość. Wpływa to przede wszystkim na wysoką wydajność i ekonomiczność urządzeń. Regularne przeprowadzanie przeglądów przez autoryzowany serwis jest również warunkiem utrzymania gwarancji na urządzenie. O tym jak często powinny być przeprowadzane przeglądy przeczytasz w instrukcji danego urządzenia.

PPC znaczek.jpg

Dostępność serwisu fabrycznego firmy producenta w całej Polsce to dla klientów duża zaleta. Pozwala to na uniknięcie problemów związanych z bardzo długim czasem oczekiwania na naprawę, a także na zapewnienie wysokiej jakości usług. Warto jednak pamiętać, że przeglądy najlepiej przeprowadzać poza sezonem grzewczym, wtedy czas oczekiwania na przegląd jest znacznie krótszy.

Nasi wykwalifikowani serwisanci to gwarancja, że Twoje urządzenia będą w najlepszych rękach. Posiadają oni wiedzę, doświadczenie i dostęp do oryginalnych części, co pozwala na szybkie i skuteczne rozwiązanie każdej awarii. Przed przystąpieniem do pracy, każdy nasz serwisant przechodzi specjalistyczne szkolenie, co pozwala im na świadczenie usług najwyższej jakości. Możesz być pewny, że Twoje urządzenia będą w pełni sprawne i bezpieczne po każdej wizycie naszego serwisu.

Nowoczesne urządzenia grzewcze HKS Lazar

Nowoczesne urządzenia grzewcze

Artykuły

Kocioł C.O. na pellet z sondą lambda, czy bez?

Co do korzyści wynikających z zastosowania sondy lambda w piecu C.O. zdania są podzielone. Aby jednak ostatecznie stwierdzić czy warto w nią zainwestować, zastanówmy się najpierw jak działa i rozważmy dokładnie wszystkie za i przeciw.

czytaj
Bezpieczny kocioł na pellet dzięki autorskiej śluzie bezpieczeństwa

Innowacyjność w dziedzinie technologii ogrzewania domu nabiera coraz większego znaczenia w dzisiejszych czasach. Kocioł na pellet z autorska śluzą bezpieczeństwa to przełom w dziedzinie bezpieczeństwa i efektywności energetycznej.

czytaj

FAQ

Gdzie są ustawienia CWU w kotle na pellet?

Przy podłączonym czujniku temperatury CWU w MENU Użytkownika wyświetla się ikona opisana "Ustawienia CWU", a w menu "Informacje" przy pozycji "Temperatura CWU" znajduje się wyświetlana...

czytaj
Jak ustawić kocioł na pellet tylko do grzania CWU?

Wystarczy ustawić tryb lato bez dodatkowych konfiguracji. W sterowniku wybieramy ikonę lato zima i włączamy tryb lato. Jako opcję można wybrać tryb auto, ale wówczas trzeba ustalić...

czytaj
Zgłoś: Rozruch / Przegląd / Awaria

Znajdź na stronie:

Wpisz szukaną frazę:

Wybierz swój język:

Choose your language:

Polski Angielski Niemiecki Francuski Czeski

Skontaktuj się z nami

Przejdź do kontaktu Zamów rozmowę
Oblicz jakiej mocy pompę ciepła potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę
Oblicz jakiej mocy kotła na pelet potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę

Jak kupić produkty HKS Lazar?

Wpisz swoją miejscowość w poniższej rubryce a nasz doradca klienta udzieli Ci dodatkowych informacji oraz przeprowadzi przez proces zakupowy.

Twoja miejscowość:

Zamów rozmowę

Zostaw nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy do Ciebie!

Zamów rozmowę
Oblicz jakiej mocy pompę ciepła potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę