Opinie o pompach ciepła oraz o piecach i kotłach na pellet HKS Lazar

dodaj własną opinię


08.10.2023

Podejmując z żoną decyzję o zainwestowaniu w pompę ciepła do naszego nowego, domu byliśmy tak naprawdę "zieloni", jeśli chodzi o tego typu urządzenia. Informacje, których szukaliśmy w sieci, często były sprzeczne, ale na szczęście znajomy polecił nam firmę HKS Lazar. Szeroka oferta i fachowe wsparcie ekspertów pomogły nam wybrać optymalne urządzenie, a dobór pompy ciepła do powierzchni domu nie był aż tak skomplikowany, ponieważ kalkulator doboru pompy ciepła dostarczył nam rzetelnych danych. Dlatego serdecznie polecamy firmę HKS Lazar, a także ich podejście do klienta, które wyraża się np. w takich możliwościach, jak na przykład wspomniany kalkulator pomp ciepła.

Jacek i Dorota, październik 2023

05.10.2023

Kalkulator doboru pompy ciepła na stronie HKS Lazar to naprawdę świetna sprawa! Dzięki niemu mogłem dość dokładnie określić, ile prądu zużywa pompa ciepła, której zakup rozważałem i kalkulacja bardzo naprawdę mi pomogła w podjęciu decyzji. Co najważniejsze muszę przyznać, że otrzymane wyliczenia pokrywają się z realnym zużyciem prądu już podczas eksploatacji pompy ciepła.

Filip, październik 2023

25.09.2023

Moja wiedza na temat pomp ciepła, ich parametrów i eksploatacji była naprawdę minimalna i bardzo ogólna. Tym bardziej cieszę się, że trafiłam na firmę HKS Lazar, w której pracują specjaliści przez duże S. Z ich pomocą dobór pompy ciepła do powierzchni domu nie był tak skomplikowany, jak wydawało mi się na początku, a dane na temat tego ile prądu zużywa pompa ciepła, wskazane przez kalkulator doboru pompy ciepła okazały się prawdą, a nie jedynie wartościami orientacyjnymi znacznie odbiegającymi od rzeczywistości.

Marta, wrzesień 2023

16.09.2023

Sceptycznie podchodziłem do wyliczeń, które przedstawił mi kalkulator doboru pompy ciepła i sądziłem, że otrzymane wartości są jedynie orientacyjne, a ponadto odległe od tych, które wskaże pompa ciepła zużycie prądu kalkulator podczas eksploatacji. Niemniej ku mojemu zaskoczeniu po zamontowaniu pompy ciepły i użytkowaniu jej przez pierwszy sezon okazało się, że kalkulator wcale nie "kłamał" i podał wartości realne. Dlatego też mogę polecić kalkulator doboru pompy ciepła dostępny w witrynie internetowej HKS Lazar, jak również samą firmę, bo skorzystanie z ich asortymentu i usług okazało się dla mnie bardzo pozytywne.

Wiktor, wrzesień 2023

06.09.2023

Kalkulator doboru pompy ciepła dostępny na stronie internetowej firmy HKS Lazar to narzędzie, które mogę szczerze polecić każdemu, kto chce otrzymać rzetelne informacje dotyczące doboru pompy ciepła do powierzchni domu. Ja skorzystałem ze wspomnianego kalkulatora, zakupiłem i zainstalowałem pompę ciepła w moim domu i muszę przyznać, że sprawdza się ona doskonale, a przy tym dane wskazane przez kalkulator dotyczące tego ile prądu zużywa pompa ciepła, okazały się jak najbardziej realne.

Maciej, wrzesień 2023

14.08.2023

Od dłuższego czasu rozważałem zakup pompy ciepła a, jako że nie miałem wcześniej do czynienia z tego rodzaju urządzeniem, musiałem w pierwszej kolejności zgłębić temat. Systematycznie zdobywałem informacje na temat różnych typów pomp ciepła, ile prądu zużywa pompa ciepła oraz wielu innych zagadnień z tym związanych. Bardzo pomocny okazał się dla mnie kalkulator doboru pompy ciepła i naprawdę polecam, aby każdy kto planuje zakup pompy z niego skorzystał. Dlaczego? W moim przypadku otrzymane w kalkulatorze obliczenia okazały się zgodne z tym, co obserwuję obecnie, już korzystając z pompy ciepła.

Marek, sierpień 2023

08.08.2023

Planując w zeszłym roku budowę domu skorzystałem z tego kalkulatora w celu obliczenia zapotrzebowania mocy (energii elektrycznej) pompy ciepła. Wyliczenia okazały się bardzo zbliżone do tego co jest w praktycznym użytkowaniu. Mogę śmiało polecić - jeśli budujecie dom i chcecie poznać szacunkowe, roczne koszty jego ogrzewania to warto go użyć.

Władysław, sierpień 2023

03.08.2023

Darmowy kalkulator pompy ciepła HKS Lazar pozwolił ustalić mi szacunkowe zużycie energii elektrycznej a także szacowany roczny koszt ogrzewania mojego domu. Po konsultacji z pracownikiem HKS Lazar została mi zaproponowana pompa ciepła (zgodna z moimi zapotrzebowaniami) z użytkowania której jestem bardzo zadowolony.

Zdzisław, sierpień 2023

25.07.2023

Zawsze zastanawiałem się, jaki kocioł na pellet będzie najodpowiedniejszy dla mojego domu. Kalkulator na tej stronie okazał się świetnym rozwiązaniem. Wprowadziłem swoją strefę klimatyczną, powierzchnię grzewczą i kilka innych szczegółów, a kalkulator szybko wyliczył zapotrzebowanie na energię. Teraz wiem, jakiego kotła potrzebuję!

Rafał, lipiec 2023

22.07.2023

Pompa ciepła - zużycie prądu. Kalkulator, który znalazłam na tej stronie razem z mężem pomógł nam dokonać wyboru co do rodzaju pompy ciepła zainstalowanej w naszym nowym domu jednorodzinnym. Jeśli zastanawiacie się jak dobrać pompę ciepła, jak obliczyć moc pompy ciepła - skorzystajcie z niego.

Renata, lipiec 2023

poprzednia strona
strona z 15
następna strona

Napisz własną opinię:

token


* - pola wymagane

Nowoczesne urządzenia grzewcze HKS Lazar

Nowoczesne urządzenia grzewcze

Artykuły

Dofinansowania do pomp ciepła

Możliwość skorzystania z dodatkowych środków bardzo często warunkuje przeprowadzenie inwestycji, bez niej część właścicieli nie podejmowałoby próby dokonania modernizacji. Dodatkowe środki zmniejszają koszty – u osób najbiedniejszych mogą je pokryć w większości. Warto więc poznać zasady, na jakich udzielane są dofinansowania, co może przyśpieszyć decyzję o rozpoczęciu prac – dzięki temu zamieszkujący nieruchomość będą mogli korzystać z nowoczesnych, bezobsługowych i ekonomicznych rozwiązań w zakresie centralnego ogrzewania.

czytaj
Wymagania techniczne w 2021 roku, a kotły na pellet

Przepisy związane z energetycznością budynków (WT2021) ciągle się zaostrzają, pewne źródła energii znikną już na zawsze, za to na rynku pojawiają się coraz to nowsze rozwiązania. W miejsce pieców węglowych powstają piece gazowe, pompy ciepła i kotły na pellet, a domy stają się coraz bardziej szczelne, by w zimę utrzymać jak najwięcej ciepła, jak najmniejszym kosztem.

czytaj

FAQ

Co zrobić z komunikatem "Nieudana próba rozpalania kotła. Opróżnij popielnik"?

Na kotle na pellet Smart Fire wyskakiwał komunikat proszę opróżnić ,,popielnik,,. Opróżniłem go, włączyłem kocioł ponownie i znowu wyskakiwał ten sam komunikat, po czym wyjąłem...

czytaj
Na spodzie worka z pelletem często znajduje się pył. Czy stanowi on problem dla kotła na pellet Smaft fire?

Pył na spodzie worka z pelletem jest prawie zawsze, nie powinno być problemów. Jak będzie za duża ilość pyłu, to może zbierać się na spodzie zasobnika.

czytaj
Zgłoś: Rozruch / Przegląd / Awaria

Znajdź na stronie:

Wpisz szukaną frazę:

Wybierz swój język:

Choose your language:

Polski Angielski Niemiecki Francuski Czeski

Skontaktuj się z nami

Przejdź do kontaktu Zamów rozmowę
Oblicz jakiej mocy pompę ciepła potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę
Oblicz jakiej mocy kotła na pelet potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę

Jak kupić produkty HKS Lazar?

Wpisz swoją miejscowość w poniższej rubryce a nasz doradca klienta udzieli Ci dodatkowych informacji oraz przeprowadzi przez proces zakupowy.

Twoja miejscowość:

Zamów rozmowę

Zostaw nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy do Ciebie!

Zamów rozmowę
Oblicz jakiej mocy pompę ciepła potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę