Opinie o pompach ciepła oraz o piecach i kotłach na pellet HKS Lazar

dodaj własną opinię


05.07.2023

Prosty i czytelny kalkulator doboru pompy ciepła na stronie HKS Lazar pozwolił mi wyliczyć szacunkowe zużycie energii oraz kosztów potrzebnych do ogrzewania mojego domu. Szacunkowe dane w wyliczeniach pokryły się w praktyce z roczną eksploatacją i zapotrzebowaniem pompy ciepła na prąd. Jeśli miałbym wskazać najbardziej rzetelny i dokładny kalkulator pomp ciepła online to będzie to ten ????

Maciej, lipiec 2023

17.06.2023

Szukałem kalkulatora pomp ciepła, którą planowałem kupić. Dobór pompy ciepła do powierzchni nowo wybudowanego domu okazał się bardzo istotny. Pompa musi być odpowiednio dobrana, najlepiej z niewielkim zapasem mocy grzewczej. Cena pompy ciepła zależy także od jej mocy. Dzięki kalkulatorowi dostępnemu na tej witrynie, udało się kupić pompę ciepła o odpowiedniej mocy - w atrakcyjnej cenie.

Marcin, czerwiec 2023

14.06.2023

Kalkulator ten jest rewelacyjny! Wystarczy, że znam swoją strefę klimatyczną i powierzchnię grzewczą, a już mam informację o całkowitym zapotrzebowaniu na ciepło na rok. Wybrałem grzejniki średniej temperatury i kalkulator pomógł mi wyliczyć wszystko perfekcyjnie.

Tadek, czerwiec 2023

06.05.2023

Wyjątkowo łatwy w obsłudze, czytelny kalkulator pomp ciepła. Bez technicznego żargonu, wystarczą podstawowe informacje i już wiemy jaką pompę ciepła należy kupić. Kalkulator podpowiada nawet model pompy ciepła wraz z łącznym kosztem ogrzewania - rewelacja.

Józef, maj 2023

03.05.2023

Wybór pompy ciepła do mojego nowo wybudowanego domu okazał się prosty dzięki temu kalkulatorowi doboru mocy pompy ciepła. Obliczył nawet szacowany roczny koszt ogrzewania i ciepłej wody. Fantastyczne narzędzie!

Michał, maj 2023

25.04.2023

Jako osoba planująca zakup kotła na pellet, kalkulator na tej stronie okazał się nieoceniony. Ustaliłem swoją strefę klimatyczną, rodzaj ogrzewania i inne parametry, a kalkulator podał mi roczne zapotrzebowanie na ciepło. Wyjątkowo użyteczne narzędzie!

Paweł, kwiecień 2023

05.04.2023

Dzięki kalkulatorowi na tej stronie, zrozumiałam, jak obliczyć zapotrzebowanie na CWU i całkowite zapotrzebowanie na ciepło na rok dla mojego domu. Wybrałam podłogówkę o niskiej temperaturze i kalkulator pomógł mi wyliczyć wszystko precyzyjnie. Polecam każdemu!

Sonia, kwiecień 2023

21.03.2023

Ten kalkulator jest genialny! Wyliczył dla mnie zapotrzebowanie na energię i CWU, uwzględniając moją strefę klimatyczną i rodzaj ogrzewania. Teraz wiem, jakie ogrzewanie pelletowe wybrać do mojego starego domu. Wszystkim niezdecydowanym polecam!

Mateusz, marzec 2023

15.03.2023

Jestem pod wrażeniem, jak łatwo mogłam znaleźć odpowiednią pompę ciepła dzięki kalkulatorowi doboru pompy ciepła na tej stronie. Wybrał dla mnie model, obliczył zużycie prądu i koszty. Świetne narzędzie!

Barbara, marzec 2023

08.02.2023

Kalkulator na tej stronie pomógł mi obliczyć roczne zapotrzebowanie na ciepło i CWU dla mojego domu. Dzięki niemu wybrałam odpowiedni rodzaj ogrzewania i jestem bardzo zadowolona z wyboru. Świetne narzędzie dla każdego!

Nikola, luty 2023

poprzednia strona
strona z 15
następna strona

Napisz własną opinię:

token


* - pola wymagane

Nowoczesne urządzenia grzewcze HKS Lazar

Nowoczesne urządzenia grzewcze

Artykuły

Kolejne zmiany na rynku czynników chłodniczych F-gaz

Mając świadomość, że wiele informacji na temat wycofywania gazów fluorowanych (m.in.: R134a, R404A, R407C, R410A, R417A i R419A) F-gaz z rynku nie dociera do Państwa, przedstawiamy materiały uświadamiające skalę podjętych działań w EU.

czytaj
Badania kotłów na pellet - dlaczego tylko akredytowane laboratoria są gwarancją ich jakości?

Zgodnie z polityką Unii Europejskiej, która dąży do ograniczenia emisji szkodliwych substancji do atmosfery podczas procesów grzewczych, wprowadzane do obrotu kotły c.o. muszą spełniać coraz bardziej wyśrubowane normy.

czytaj

FAQ

Jak podłączyć moduł ecoNET300 (WiFi) do kotła na pellet SmartFire

Aby dokonać podłączenia modułu ecoNET300 (WiFi) w piecu na pellet SmartFire, należy: Zdjąć przednią maskownicę pieca i odpiąć kostkę gniazda G1, odpowiadającą za sterowanie ekranem...

czytaj
Czy to normalne, że kocioł na pellet Smart Fire nie dobija do zadanych 75 stopni?

Praca kotła na pellet HKS Lazar opiera się na modulacji mocy. 75C jest maksymalną temperaturą przy której będzie on pracował w trybie PRACA. Po jej przekroczeniu przestanie generować energię...

czytaj
Zgłoś: Rozruch / Przegląd / Awaria

Znajdź na stronie:

Wpisz szukaną frazę:

Wybierz swój język:

Choose your language:

Polski Angielski Niemiecki Francuski Czeski

Skontaktuj się z nami

Przejdź do kontaktu Zamów rozmowę
Oblicz jakiej mocy pompę ciepła potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę
Oblicz jakiej mocy kotła na pelet potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę

Jak kupić produkty HKS Lazar?

Wpisz swoją miejscowość w poniższej rubryce a nasz doradca klienta udzieli Ci dodatkowych informacji oraz przeprowadzi przez proces zakupowy.

Twoja miejscowość:

Zamów rozmowę

Zostaw nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy do Ciebie!

Zamów rozmowę
Oblicz jakiej mocy pompę ciepła potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę