Kotły retortowe na pellet

Grant ED Pellet

Kocioł na pellet z palnikiem retortowym

Grant ED Pellet

Nowoczesny kocioł na pellet z palnikiem retortowym w 5 klasie wg PN EN 303-5:2012.

Serwis fabryczny i dystrybucja cała Polska!
5 klasa EcoDesign BAFA 5 lat gwarancji

Sprawność:

90,50%

Moc:

24 kW

sprawdź

Nowoczesne piece grzewcze cechują się niską emisją zanieczyszczeń i wysoka sprawnością. Mogą zagwarantować to wszystkie kotły 5 klasy spełniające wymogi dyrektywy ecodesign. Wśród nich do najbardziej polecanych należą kotły retortowe, które dostępne są również w ofercie HKS LAZAR.

Zasada działania palnika retortowego

Palnik retortowy wykorzystuje najbardziej ekologiczny tryb spalania paliwa - od góry. Zainstalowany we wnętrzu rury wlotowej ślimak transportuje pellet na dół paleniska, a powstający od góry popiół jest wypychany ku górze i następnie bokami opada do popielnika. W retortach najnowszych generacji ślimak sięga w głąb paleniska, dzięki czemu pellet nie ulega ściśnięciu, a dodatkowo zastosowane koronki mieszające pellet zapobiegają jego sklejeniu dzięki czemu spada ryzyko zatkania ślimaka i wzrasta poprawność spalania.

Ze względu na wysokie temperatury, jakim poddawana jest retorta, wykonano ją w całości z żeliwa, które jest bardziej odporne na ekstremalne temperatury, a pojemny zasobnik o wielkości 250 litrów pozwalają na rzadszą konieczność uzupełniania pelletu.

Kotły HKS LAZAR to gwarancja najwyższej jakości

Innowacyjność i bezpieczeństwo - to największe zalety naszych pieców. Zaawansowany sterownik z intuicyjnym menu pozwala na dokładne ustawienie każdego parametru, a dodatkowa opcja modułu komunikacyjnego ecoNET300 pozwala na zdalne sprawdzanie i sterowanie piecem. Pełna kontrola i gwarancja najwyższych standardów - to właśnie piece HKS LAZAR.

Nowoczesne urządzenia grzewcze HKS Lazar

Nowoczesne urządzenia grzewcze

Aktualności

2020-11-13 Kolejne Pompy Ciepła HKS Lazar na liście BAFA

Po raz kolejny wyróżnione zostały wysokiej jakości Pompy Ciepła HKS Lazar. Tym razem doceniono nasze produkty w niemieckim BAFA.

czytaj
2020-10-28 Pompy ciepła HKS Lazar na liście urządzeń i materiałów ZUM

Z dumą informujemy, iż pompy ciepła HKS LAZAR znalazły się na liście urządzeń i materiałów (ZUM), które spełniają wymagania techniczne określone w programie „Czyste Powietrze”.

czytaj
2020-10-19 Kolejny konkurs i Pompy Ciepła HKS Lazar zostały finalistą

Pompy Ciepła HKS Lazar zostały finalistą HVR Awards 2020 na produkt roku aż w dwóch kategoriach: Net Zero Hero oraz Domestic product of the year.

czytaj
Zgłoś: Rozruch / Przegląd / Awaria

Znajdź na stronie:

Wpisz szukaną frazę:

Wybierz swój język:

Choose your language:

Polski Angielski Niemiecki Francuski

Skontaktuj się z nami

+48 32 47 57 123 Zamów rozmowę sekretariat@hkslazar.pl Przejdź do kontaktu
Oblicz jakiej mocy pompę ciepła potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę
Oblicz jakiej mocy kotła na pelet potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę

Jak kupić produkty HKS Lazar?

Wpisz swoją miejscowość w poniższej rubryce a nasz doradca klienta udzieli Ci dodatkowych informacji oraz przeprowadzi przez proces zakupowy.

Twoja miejscowość:

Zamów rozmowę

Zostaw nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy do Ciebie!

Zamów rozmowę
Oblicz jakiej mocy pompę ciepła potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę
Oblicz jakiej mocy kotła na pelet potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na stronie: Polityka prywatności.