Zestaw hydrauliczny Zestaw hydrauliczny TV-kit

Z zaworem termostatycznym i pompą energooszczędną do samodzielnej instalacji.
Zestaw hydrauliczny TV-kit

Opis

Zestaw hydrauliczny TV-kit

Model kotła: SF22, SF31, SF41


Model kotła: Pellet Focus 21


Modeł kotła: SF11


Modeł kotła: SF Compact 11/15Nowoczesne zestawy hydrauliczne dają możliwość połączenia w jednej instalacji kilku różnych źródeł ciepła i wygodnego stworzenia w budynku osobnych stref grzewczych. Daje to wysoki poziom sprawności działania całego systemu i pozwala znacząco obniżyć koszty ogrzewania.

Dzięki zastosowaniu naszych zestawów hydraulicznych znacznie łatwiejsze jest stworzenie instalacji grzewczej, w której wykorzystane zostaną zarówno piece na pellet, jak i pompy ciepła. Bardzo dobrze w takiej roli sprawdza się rozdzielacz 1-3 obiegowy, który umożliwi powstanie w budynku 3 obiegów grzewczych. To zaś daje nam szeroki wybór odpowiedniego rodzaju ogrzewania, jakie chcemy zastosować w poszczególnych pomieszczeniach, w zależności od własnych potrzeb. Pozwala zdecydować się na przykład na ogrzewanie podłogowe, jeśli chcemy wykorzystać je tylko w części budynku objętej działaniem jednego obiegu.

Stworzenie kilku obiegów z osobnymi pompami i czujnikami temperatury to rozwiązanie opłacalne z finansowego punktu widzenia, a także przyjazne dla środowiska. Daje dużą elastyczność w korzystaniu z różnych źródeł energii takich jak pompa ciepła czy piece na pellet, pozwalając kontrolować na bieżąco zużycie, a co za tym idzie wysokość kosztów ponoszonych na ogrzewanie domu.

Oferujemy także klasyczne zestawy hydrauliczne z zaworem termostatycznym, które pozwalają w łatwy sposób podłączyć do instalacji kotły na pellet i dodatkowo zaoszczędzić dzięki kontroli zużycia wytwarzanej energii przy pomocy elektronicznej pompy energooszczędnej.

Nowoczesne urządzenia grzewcze HKS Lazar

Nowoczesne urządzenia grzewcze

Artykuły

Kolejne zmiany na rynku czynników chłodniczych F-gaz

Mając świadomość, że wiele informacji na temat wycofywania gazów fluorowanych (m.in.: R134a, R404A, R407C, R410A, R417A i R419A) F-gaz z rynku nie dociera do Państwa, przedstawiamy materiały uświadamiające skalę podjętych działań w EU.

czytaj
Samodzielny piec na pellet

Czysta wygoda, czyli w pełni zautomatyzowany kocioł pelletowy.

czytaj

FAQ

Czy pompa ciepła powietrze-woda jest oszczędna?

Rosnąca popularność pomp ciepła nie jest podyktowana tylko i wyłącznie kwestiami związanymi z ekologią i wykorzystaniem odnawialnych zasobów energii. Istotnym czynnikiem są także względy...

czytaj
Gdzie są ustawienia CWU w kotle na pellet?

Przy podłączonym czujniku temperatury CWU w MENU Użytkownika wyświetla się ikona opisana "Ustawienia CWU", a w menu "Informacje" przy pozycji "Temperatura CWU" znajduje się wyświetlana...

czytaj
Zgłoś: Rozruch / Przegląd / Awaria

Znajdź na stronie:

Wpisz szukaną frazę:

Wybierz swój język:

Choose your language:

Polski Angielski Niemiecki Francuski

Skontaktuj się z nami

+48 32 47 57 123 Zamów rozmowę sekretariat@hkslazar.pl Przejdź do kontaktu
Oblicz jakiej mocy pompę ciepła potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę
Oblicz jakiej mocy kotła na pelet potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę

Jak kupić produkty HKS Lazar?

Wpisz swoją miejscowość w poniższej rubryce a nasz doradca klienta udzieli Ci dodatkowych informacji oraz przeprowadzi przez proces zakupowy.

Twoja miejscowość:

Zamów rozmowę

Zostaw nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy do Ciebie!

Zamów rozmowę
Oblicz jakiej mocy pompę ciepła potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę
Oblicz jakiej mocy kotła na pelet potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę
Zatrudnimy serwisanta.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na stronie: Polityka prywatności.