Zestaw hydrauliczny ZESTAW HYDRAULICZNY TV-kit

Z zaworem termostatycznym i pompą energooszczędną do samodzielnej instalacji.
ZESTAW HYDRAULICZNY TV-kit

Opis

ZESTAW HYDRAULICZNY TV-kit

Model kotła: SF22, SF31, SF41


Model kotła: Pellet Focus 21


Modeł kotła: SF11


Modeł kotła: SF Compact 11/15


Do pobrania

ZESTAW HYDRAULICZNY TV-kitNowoczesne zestawy hydrauliczne dają możliwość połączenia w jednej instalacji kilku różnych źródeł ciepła i wygodnego stworzenia w budynku osobnych stref grzewczych. Daje to wysoki poziom sprawności działania całego systemu i pozwala znacząco obniżyć koszty ogrzewania.

Dzięki zastosowaniu naszych zestawów hydraulicznych znacznie łatwiejsze jest stworzenie instalacji grzewczej, w której wykorzystane zostaną zarówno piece na pellet, jak i pompy ciepła. Bardzo dobrze w takiej roli sprawdza się rozdzielacz 1-3 obiegowy, który umożliwi powstanie w budynku 3 obiegów grzewczych. To zaś daje nam szeroki wybór odpowiedniego rodzaju ogrzewania, jakie chcemy zastosować w poszczególnych pomieszczeniach, w zależności od własnych potrzeb. Pozwala zdecydować się na przykład na ogrzewanie podłogowe, jeśli chcemy wykorzystać je tylko w części budynku objętej działaniem jednego obiegu.

Stworzenie kilku obiegów z osobnymi pompami i czujnikami temperatury to rozwiązanie opłacalne z finansowego punktu widzenia, a także przyjazne dla środowiska. Daje dużą elastyczność w korzystaniu z różnych źródeł energii takich jak pompa ciepła czy piece na pellet, pozwalając kontrolować na bieżąco zużycie, a co za tym idzie wysokość kosztów ponoszonych na ogrzewanie domu.

Oferujemy także klasyczne zestawy hydrauliczne z zaworem termostatycznym, które pozwalają w łatwy sposób podłączyć do instalacji kotły na pellet i dodatkowo zaoszczędzić dzięki kontroli zużycia wytwarzanej energii przy pomocy elektronicznej pompy energooszczędnej.

Nowoczesne urządzenia grzewcze HKS Lazar

Nowoczesne urządzenia grzewcze

Artykuły

Propan R 290 jako czynnik chłodniczy pomp ciepła, a obowiązujące regulacje prawne

Obserwując branżę pomp ciepła w ostatnich latach, śmiało możemy powiedzieć, że coraz więcej osób przekonuje się do tej formy ogrzewania. Dzieje się tak m.in. dlatego, że chętnie budujemy domy o niewielkim metrażu, bez piwnic, a więc również miejsca na kocioł C.O. i paliwo do niego.

czytaj
Dyrektywa Ecodesign dla kotłów na pellet - co oznacza jej wprowadzenie?

Wchodząca w życie z dniem 1 stycznia 2020 roku Dyrektywa Ecodesign wprowadza nowe wymogi dla niektórych produktów trafiających do obrotu na terenie Unii Europejskiej.

czytaj

FAQ

Czy mieszacz może osiągać temperaturę wyższą niż zadaną?

Np. temperaturę mamy ustawioną na 45 stopni, ale czasem przekracza tą wartość, czy to jest ok? Tak, może osiągać temperaturę wyższą od zadanej, jaki i niższą. Jest to związane z...

czytaj
Jak sprawdzić ubytek płynu w instalacji C.O.?

Jeżeli ubyło płynu to spadło również ciśnienie w instalacji i można to zaobserwować na manometrze. A jeżeli układ jest otwarty, to można również zajrzeć do naczynia wyrównawczego.

czytaj
Zgłoś: Rozruch / Przegląd / Awaria

Znajdź na stronie:

Wpisz szukaną frazę:

Wybierz swój język:

Choose your language:

Polski Angielski Niemiecki Francuski Czeski

Skontaktuj się z nami

Przejdź do kontaktu Zamów rozmowę
Oblicz jakiej mocy pompę ciepła potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę
Oblicz jakiej mocy kotła na pelet potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę

Jak kupić produkty HKS Lazar?

Wpisz swoją miejscowość w poniższej rubryce a nasz doradca klienta udzieli Ci dodatkowych informacji oraz przeprowadzi przez proces zakupowy.

Twoja miejscowość:

Zamów rozmowę

Zostaw nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy do Ciebie!

Zamów rozmowę
Oblicz jakiej mocy pompę ciepła potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę