Zestaw hydrauliczny ZESTAW HYDRAULICZNY TV-kit

Z zaworem termostatycznym i pompą energooszczędną do samodzielnej instalacji.
ZESTAW HYDRAULICZNY TV-kit

Opis

ZESTAW HYDRAULICZNY TV-kit

Model kotła: SF22, SF31, SF41


Model kotła: Pellet Focus 21


Modeł kotła: SF11


Modeł kotła: SF Compact 11/15


Do pobrania

ZESTAW HYDRAULICZNY TV-kitNowoczesne zestawy hydrauliczne dają możliwość połączenia w jednej instalacji kilku różnych źródeł ciepła i wygodnego stworzenia w budynku osobnych stref grzewczych. Daje to wysoki poziom sprawności działania całego systemu i pozwala znacząco obniżyć koszty ogrzewania.

Dzięki zastosowaniu naszych zestawów hydraulicznych znacznie łatwiejsze jest stworzenie instalacji grzewczej, w której wykorzystane zostaną zarówno piece na pellet, jak i pompy ciepła. Bardzo dobrze w takiej roli sprawdza się rozdzielacz 1-3 obiegowy, który umożliwi powstanie w budynku 3 obiegów grzewczych. To zaś daje nam szeroki wybór odpowiedniego rodzaju ogrzewania, jakie chcemy zastosować w poszczególnych pomieszczeniach, w zależności od własnych potrzeb. Pozwala zdecydować się na przykład na ogrzewanie podłogowe, jeśli chcemy wykorzystać je tylko w części budynku objętej działaniem jednego obiegu.

Stworzenie kilku obiegów z osobnymi pompami i czujnikami temperatury to rozwiązanie opłacalne z finansowego punktu widzenia, a także przyjazne dla środowiska. Daje dużą elastyczność w korzystaniu z różnych źródeł energii takich jak pompa ciepła czy piece na pellet, pozwalając kontrolować na bieżąco zużycie, a co za tym idzie wysokość kosztów ponoszonych na ogrzewanie domu.

Oferujemy także klasyczne zestawy hydrauliczne z zaworem termostatycznym, które pozwalają w łatwy sposób podłączyć do instalacji kotły na pellet i dodatkowo zaoszczędzić dzięki kontroli zużycia wytwarzanej energii przy pomocy elektronicznej pompy energooszczędnej.

Nowoczesne urządzenia grzewcze HKS Lazar

Nowoczesne urządzenia grzewcze

Artykuły

Dofinansowania do pomp ciepła

Możliwość skorzystania z dodatkowych środków bardzo często warunkuje przeprowadzenie inwestycji, bez niej część właścicieli nie podejmowałoby próby dokonania modernizacji. Dodatkowe środki zmniejszają koszty – u osób najbiedniejszych mogą je pokryć w większości. Warto więc poznać zasady, na jakich udzielane są dofinansowania, co może przyśpieszyć decyzję o rozpoczęciu prac – dzięki temu zamieszkujący nieruchomość będą mogli korzystać z nowoczesnych, bezobsługowych i ekonomicznych rozwiązań w zakresie centralnego ogrzewania.

czytaj
Zasady wprowadzania do obrotu pomp ciepła z propanem R290 jako czynnikiem chłodniczym

Jak przebiega wprowadzenie do obrotu pompy ciepła z propanem R290 jako czynnikiem chłodniczym? Jakie wymogi musi spełnić urządzenie, aby zostało dopuszczone do użytkowania w naszym kraju?

czytaj

FAQ

Jaka jest waga pieca na pellet Smartfire 11/130?

Waga pieca na pellet SF 11/130 to ok 350 kg. Jest możliwość demontażu zasobnika i obudowy na czas transportu.

czytaj
Czy pompa ciepła powietrze-woda jest oszczędna?

Rosnąca popularność pomp ciepła nie jest podyktowana tylko i wyłącznie kwestiami związanymi z ekologią i wykorzystaniem odnawialnych zasobów energii. Istotnym czynnikiem są także względy...

czytaj
Zgłoś: Rozruch / Przegląd / Awaria

Znajdź na stronie:

Wpisz szukaną frazę:

Wybierz swój język:

Choose your language:

Polski Angielski Niemiecki Francuski Czeski

Skontaktuj się z nami

Przejdź do kontaktu Zamów rozmowę
Oblicz jakiej mocy pompę ciepła potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę
Oblicz jakiej mocy kotła na pelet potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę

Jak kupić produkty HKS Lazar?

Wpisz swoją miejscowość w poniższej rubryce a nasz doradca klienta udzieli Ci dodatkowych informacji oraz przeprowadzi przez proces zakupowy.

Twoja miejscowość:

Zamów rozmowę

Zostaw nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy do Ciebie!

Zamów rozmowę
Oblicz jakiej mocy pompę ciepła potrzebujesz. Oblicz i otrzymaj darmową wycenę